کدخبر : 185781
دوشنبه 1 دی 1399 - 13:52
فاقددیدگاه
پرینت

۳۷ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر اجرا می‌شود

بوشهر - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: در سال جاری، ۳۷ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار هفت هزار میلیارد تومان در استان بوشهر اجرا می‌شود.
 ۳۷ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر اجرا می‌شود

علی درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در لایحه بودجه میزان درآمد وصولی برای استان بوشهر پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تعیین شده است و شش هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان نیز برای استان بوشهر واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از این پول در تأمین حقوق کارمندان دستگاه‌های اجرایی و تکمیل پروژه‌های عمرانی هزینه می‌شود افزود: اعتبارات هزینه‌ای حدود ۶۰ درصد افزایش یافته و تملک دارایی سرمایه‌ای ۲.۷ برابر رشد دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر از اجرای ۳۷ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتبار هفت هزار میلیارد تومان در استان خبر داد و بیان کرد: اجرای این طرح‌ها نقش مهمی در تقویت اشتغال و درآمدزایی در استان خواهد داشت.

وی بیان کرد: از جمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی در حوزه آب می‌توان به طرح‌های آب‌شیرین‌کن در بوشهر، سیراف – جم، دشتستان، شیف، تنگستان اشاره کرد که با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان اجرا می‌شوند.

درویشی از اجرای ۹ پروژه آبزی‌پروری با اعتبار دو هزار و ۱۶۸ میلیارد تومان خبر داد و افزود: در حوزه کشاورزی نیز دو هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: طرح‌های مهم دیگری در حوزه‌های صنعت، آبخیزداری و آبخوان‌داری، بهداشت و درمان، گردشگری، بنادر و ترانزیت، تولیدات صنعتی و…. اجرا می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما