کدخبر : 185725
پنجشنبه 27 آذر 1399 - 14:31
فاقددیدگاه
پرینت

فتاح: ساخت خانه برای همه خانوارهای روستایی دارای بیش از ۲ فرزند معلول

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به تهیه مسکن برای خانواده‌های روستایی تحت پوشش بهزیستی که دارای دو فرزند معلول هستند، گفت: برای هرمزگان 220 سهمیه در نظر گرفته شده که در این خصوص تاکنون 170 خانواده شناسایی شده و اعتبار مربوط به آن نیز پیش‌بینی شده است.

فتاح: ساخت خانه  برای همه خانوارهای روستایی دارای بیش از 2 فرزند معلول

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در نشست استاندار هرمزگان به‌منظور مرور نتایج دیدارهای سفر گذشته وی به هرمزگان، با بیان اینکه این استان همواره کانون توجه نظام بوده و وضعیت این استان همواره برای بنیاد مستضعفان حائز اهمیت است، تصریح کرد: تمام آنچه در سفر مشترک مجموعه دولت و بنیاد مستضعفان به لارک و کوشا احمدی به تصویب رسید و به مردم قول دادیم باید به مرحله اجرا برسد.

وی، میزان اعتبارات مربوط به پروژه های جزیره لارک را ۱۳میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: بیش از ۳۵پروژه در این جزیره تعریف شده بود که تمامی آن ها به مرحله اجرا رسیده و تنها سالن انتظار اسکله این جزیره و پارک فانوس با پیشرفت فیزیکی ۶۵درصدی از جمله پروژه هایی است که پیشرفت فیزیکی کمتری به نسبت سایر پروژه ها دارد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، همچنین گفت: طی مدت زمان شیوع کرونا، ۳۱میلیارد تومان کمک نقدی شامل کارت هدیه و بسته معیشتی وارد استان شده و توزیع شده است.

فتاح، با اشاره به تهیه مسکن برای خانواده های روستایی تحت پوشش بهزیستی که دارای دو فرزند معلول هستند، عنوان کرد: برای هرمزگان ۲۲۰ سهمیه درنظر گرفته شده که در این خصوص تا کنون ۱۷۰ خانواده شناسایی شده و اعتبار مربوط به آن نیز پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: مشارکت ۵۰درصدی در ساخت جاده کوشا احمدی، تأمین جهیزیه ۳۸۶ خانواده نیازمند، تکمیل دو مرکز جامع سلامت در میناب و جاسک از دیگر اقدامات بنیاد مستضعفان در هرمزگان طی سال جاری بوده است.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب همچنین با توجه به در پیش بودن ولادت باسعادت حضرت زینب (س) ، گفت: بیش از ۱۰هزار بسته معیشتی به مناسبت ولادت حضرت زینب (س)، علاوه بر تعهدات و کمک های پیشین بنیاد مستضعفان، در هرمزگان توزیع خواهد شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما