کدخبر : 185395
پنجشنبه 13 آذر 1399 - 14:22
فاقددیدگاه
پرینت

ترور دانشمندان کشور، خللی در انگیزه مردم ایجاد نمی‌کند

امام جمعه مرودشت گفت: دشمن بداند با ترور دانشمندان ایران اسلامی، هیچ خللی در انگیزه و روحیه انقلابی مردم ما ایجاد نخواهد شد.

ترور دانشمندان کشور، خللی در انگیزه مردم ایجاد نمی‌کند

حجت‌الاسلام مهدی آقائی در گفتگو با خبرنگار فارس در مرودشت ضمن محکوم کردن جنایت اخیر استکبار در به شهادت رساندن شهید محسن فخری زاده، اظهار داشت: استکبار جهانی، صهونسیت غاصب و کودک‌کش و نوکران داخلی آنها بدانند، همان‌گونه که امام فرمودند “بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود” الحمدالله تاکنون هم این شعار آویزه گوش ما شده است.

وی افزود: دستان پلید و جنایتکار صهیونیست و آمریکای خبیث از آستین مزدوران داخلی آنها بیرون آمد و به خیال شیطانی خود، این دانشمند هسته‌ای را از امت ظالم ستیز و استکبارشکن گرفت، اما این خواب پریشانی است که تعبیری جز قوت این ملت و ویرانی کاخ‌های ستم را نداشته و ندارد.

امام جمعه مرودشت به ایستادگی و ولایت‌پذیری ملت ایران در برابر طوفان‌های سخت اشاره کرد و افزود: این ترورهای کور هیچ‌گاه نتوانسته امت انقلابی را از حرکت بازدارد، اگر بیش از ۱۷ هزار ترور توانست آسیبی به حرکت انقلابی ایران اسلامی وارد کند ، ترور این دانشمند برجسته هم این‌چنین خواهد بود.

آقایی پشتوانه نظام را نیروی مردمی دانست و با اشاره به شکست دشمنان در مقابل این دژ مستحکم، تصریح کرد: اگر ترور شهید حاج قاسم سلیمانی توانست مانع حرکت پرشتاب انقلاب باشد ، ترور دکتر محسن فخری زاده هم می‌تواند.

امام‌جمعه مرودشت خاطرنشان کرد: در مقابل هر قطره خونی که از ما ریخته شود، گل‌های پرطراوت و شاداب می‌روید؛ دانش دفاعی و هسته‌ای ریشه‌دارتر می‌شود و سلاح‌های دفاعی ما برنده‌تر همچنین فناوری‌ ما دانش‌بنیان و تمرکز علمی ما بر دانش هسته‌ای بومی‌تر خواهد شد.

وی این فوز عظیم و شهادت عرشی را به محضر قائد عظیم الشّأن و پرچم‌دار نظام اسلامی همچنین به خانواده مقاوم و بصیر این شهید والامقام  تبریک و تسلیت گفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما