کدخبر : 185062
شنبه 1 آذر 1399 - 13:57
فاقددیدگاه
پرینت

۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند

شیراز - ساواتورهای ایران و استان فارس با «وحید سنایی» سرمربی شیرازی تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان به رقابت‌های فستیوال جهانی ساواته (بوکس فرانسوی) راه یافتند.
۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند

به گزارش خبرگزاری مهر، در نخستین دوره مجازی رویداد جهانی ساواته، که تحت نظارت کمیته بین‌المللی المپیک برگزار شد، ۹ ساواتور از ایران به مرحله رقابت‌های جهانی راه یافتند که ۸ نفر از این ورزشکاران استان فارسی هستند.

نخستین دوره رویداد جهانی اتحاد از طریق ورزش، تحت نظارت و تأیید کمیته بین‌المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر فدراسیون‌های بین‌المللی مورد تائید اسپورت آکورد و IOC، شامل ساواته، موی‌تای، کیک بوکسینگ واکو، کاراته، تکواندو، بوکس، جوجیتسو و … در حالی برگزار می‌شود که هر فدراسیون ورزشکاران برتر را برای حضور در این رقابت‌ها معرفی می‌کند.

در این بین، فدراسیون بین‌المللی ساواته اسامی ۱۸ ورزشکار برتر را برای شرکت در رقابت جهانی اعلام کرد که ۹ نفر از این افراد را ساواتورهای ایرانی تشکیل می‌دهند.

بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی ساواته، سام یونسی، فاطمه ملکی، آرشام بهمنی، یگانه زارع، ساره زارع، علی نقاشیان، آیسا نعمتی مقدم و مهدی آرامیان نژاد از استان فارس و آیلار دنیادوست از تهران نفرات برگزیده این رقابت‌ها از ایران هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما