کدخبر : 184910
سه شنبه 20 آبان 1399 - 15:31
فاقددیدگاه
پرینت

فرمانده جدید سپاه بشاگرد معارفه شد/ سردار سالاری: امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم ست

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: به خواست خداوند در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی ایران در این کشور بوجود آورده است بر تک تک مشکلات اقتصادی نیز غلبه خواهیم کرد و همگان نیز شاهدیم که شرایط امروز با گذشته کاملا متفاوت است و خدمات زیادی به مردم این منطقه ارائه شده است.

فرمانده جدید سپاه بشاگرد معارفه شد/ سردار سالاری: امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم ست

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار اباذر سالاری در مراسم معارفه  سرگرد  پاسدار محمد کاملی بعنوان فرمانده سپاه ناحیه بشاگرد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با حمایت مردم و اهدای جان‌های فراوان در راه حفظ اقتدار و عزت این کشور  به ۴۲ سالگی رسیده است و در شرایطی که همه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به دنبال ساقط ساختن این نظام بودند اما ملت ایران با قدرت ایستاد.

وی تحمیل جنگ تحمیلی و به دنبال آن سخت‌ترین تحریم‌های اقتصادی را با هدف به انزوا کشاندن ملت ایران اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان غافل از این بودند که ملت ما ملت امام حسین (ع) است و ملتی است که شهادت برای او سعادت و آرزویی بزرگ است.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) با تصریح بر این که مردم بشاگرد با روحیه‌ای انقلابی و اندیشه‌ای همواره در مسیر ارزش‌های انقلاب اسلامی، آماده مجاهدت در راه استقلال و امنیت و آسایش این کشور هستند، افزود: به خواست خداوند در سایه امنیتی که جمهوری اسلامی ایران در این کشور بوجود آورده است بر تک تک مشکلات اقتصادی نیز غلبه خواهیم کرد و همگان نیز شاهدیم که شرایط امروز با گذشته کاملا متفاوت است و خدمات زیادی به مردم این منطقه ارائه شده است.

فرمانده جدید سپاه بشاگرد معارفه شد/ سردار سالاری: امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم ست

تکریم سرهنگ محمود سلیمانی

سردار سالاری ادامه داد: سپاه به پشتوانه ملت بزرگ ایران توانست هیمنه آمریکا را در جهان بشکند و آنچه که ما امروز در بخش‌های مختلف سپاه برای ایستادن در برابر دشمنان بکار می‌گیریم، حاصل دانش و توان بالای فرزندان همین سرزمین است و دشمن سخت از این مسأله بیمناک است.

وی تأکید کرد: برای ایستادن در برابر تهدیدات دشمنان و برخی ایادی منطقه‌ای آنان، همین جوانان غیور بشاگرد کافی است تا با شعار هیأت مناالذله، تمامی هیمنه پوشالی آنان را در هم بکوبند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان به موشک‌باران پایگاه‌های آمریکا در عراق توسط سپاه اشاره و گفت: این پیامی روشن برای آمریکایی‌ها بود که بدانند که اگر کوچک‌ترین دست‌درازی به این کشور بکنند، دوران بزن درو گذشته است و کمر آنها را با قدرت خرد می‌کنیم.

فرمانده جدید سپاه بشاگرد معارفه شد/ سردار سالاری: امنیت امروز حاصل مجاهدت‌ها و همراهی مردم ست

معرفی سرگرد محمد کاملی

سردار سالاری با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و همه شهدای شهرستان بشاگرد و همه شهدای هرمزگان، بیان داشت: باید راه را از ولی خود بشناسیم و بدانیم که رمز سعادت و توفیق در دنیا و آخرت، حرکت در مسیر ولایت و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی به ۷ سال خدمت صادقانه سرهنگ محمود سلیمانی در سپاه ناحیه بشاگرد اشاره و گفت: شخصیتی ممتاز که در جنگ تحمیلی نیز حضور داشتند و در این سال‌ها در بشاگرد، منشأ خیرات فراوانی بودند و برای ما مصداق شهید زنده هستند که با باوری عمیق در راه خدمت به مردم پای کار بودند و امروز نیز برادر عزیزمان سرگرد محمد کاملی که در این مسؤولیت خطیر قرار می‌گیرند، راه این برادر پرتلاش ما را در تکریم مردم و همراهی و همدلی همه‌جانبه و کادرسازی و رشد نیروهای توانمند این منطقه ادامه خواهند داد.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) به مشارکت کم‌نظیر مردم بشاگرد در حضور در بسیج مردمی اشاره و در پایان عنوان کرد: امنیت و ثبات در این منطقه که منشأ رشد و تعالی نیز بدنبال داشته است، مرهون مشارکت مستمر مردم و مجاهدت در این زمینه است و تداوم این راه به خواست خداوند سبب خارج شدن کامل این منطقه از محرومیت خواهد شد و ما در بخش‌های مختلف نیز شاهد به ثمر رسیدن این مهم هستیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما