کدخبر : 184648
سه شنبه 13 آبان 1399 - 20:37
فاقددیدگاه
پرینت

ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم

رئیس جمهور آمریکا صبح روز سه‌شنبه (به وقت محلی) در مصاحبه‌ای با فاکس‌نیوز گفت که قصد ندارد خیلی زودهنگام در انتخابات اعلام پیروزی کند.

ترامپ: قصد ندارم خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کنم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، همزمان با آغاز روز رای‌گیری انتخابات ریاست جمهوری، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت که احساس خوبی درباره پیروزی در روز رای‌گیری داشته و پیش‌بینی کرد که پیروزی بزرگی در ایالت‌های کلیدی نظیر فلوریدا و آریزونا بدست آورد.

وی که تلفنی با «فاکس‌نیوز» مصاحبه می‌کرد، با صدایی گرفته گفت: «ما احساس خیلی خوبی داریم.»

رئیس جمهور آمریکا گفت که انتظار دارد در تمامی ایالت‌های کلیدی که نتیجه انتخابات را مشخص خواهد کرد پیروز ‌شود اما وی قصد ندارد خیلی زودهنگام اعلام پیروزی کند.

وی گفت: «ما فکر می‌کنیم در حال پیروزی بزرگی در تگزاس هستیم. ما فکر می‌کنیم در فلوریدا نیز بسیار بزرگ پیروز می‌شویم. ما فکر می‌کنیم که در حال پیروزی بزرگی در آریزونا هستیم.»

ترامپ در ادامه گفت: «من فکر می‌کنم که ما در کارولینای شمالی بسیار خوب عمل می‌کنیم. من فکر می‌کنم ما در پنسیلوانیا خوب عمل می‌کنیم. ما فکر می‌کنیم که ما در همه جا خوب عمل می‌کنیم.»

رئیس جمهور آمریکا با حمله به «جو بایدن» رقیب دموکرات خود،‌ آرای پستی که هنوز پس از روز چهارشنبه شمارش نشده باشند را وحشتناک و خطرناک توصیف کرد.

ترامپ در این مصاحبه برخی گمانه‌زنی‌ها که وی قصد دارد عصر روز سه‌شنبه و در حالی که آرا به اندازه کافی شمارش نشده‌اند اعلام پیروزی زودهنگام کند را رد کرد.

وی گفت: «من فکر می‌کنم که ما پیروزی خواهیم داشت اما فقط زمانی که پیروزی وجود داشته باشد. هیچ دلیلی برای بازی در آوردن وجود ندارد.»

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما