- جنوب پرس:: رسانه خبری تحلیلی جنوب کشور - http://www.jpnews.ir -

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر برگزار می‌شود

عبدالله نجفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر از برگزاری ششمین جشنواره استانی ابوذر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تجربه برگزاری پنج ساله جشنواره ابوذر در سطح استان که با مشارکت خوب اصحاب رسانه همراه بوده انتظار می رود که در جشنواره ششم نیز تولیدات رسانه ای مناسبی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: با توجه به نقش رسانه‌ها در آگاه سازی اهداف بیانیه گام دوم انقلاب به جامعه، به دنبال این هستیم که سمت و سوی برگزاری جشنواره پنجم ابوذر را متمرکز بر این بیانیه سوق داده تا آثاری ماندگار و فاخر در قالب خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله، عکس و موشن گرافیک تولید شود.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با بیان اینکه این جشنواره نقش به سزایی در ارتقاء کیفی سطوح مختلف آثار رسانه‌ای در سطح استان بوشهر داشته است افزود: افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری از جمله اهداف و انگیزه های برگزاری جشنواره ابوذر در استان بوشهر است.

نجفی با اشاره به موضوعات این جشنواره ابراز داشت: جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعـی، بصیرت و دشـمن شــناسی، کـرونـا و کـمـک مـؤمنـانـه، چهـل سالـگی دفـاع مـقـدس، دستـاوردهای انقـلاب اسلامـی، بـسیـج و حـوزه‌های اقدام، امیدآفرینی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا [1] از منطقه، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه موضوعات کشوری این جشنواره هستند و موضوع ویژه استانی نیز مساله سـازگـاری با کـم آبی است.

مسؤول بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب فیلــم کـــوتاه(ویـژه شبکـه‌های اجتمـاعـی)، خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، مقاله و یادداشت، عکس،کاریکاتور، اینفـوگرافی و موشـن گرافی به جشنواره ارسال کنند.

وی مهلت ارسال آثار را تا ۳۰ آذر ماه سال جاری عنوان کرد و افزود: علاقه منـدان می‌تواننـد آثار مربـوط به بازه زمـانی دی ماه ۹۸ تا پایان آذرماه ۹۹ را در پایگاه جشنواره بــه آدرس www.Aboozarha.ir  بارگذاری نمایند.

منبع:فارس