کدخبر : 184223
یکشنبه 27 مهر 1399 - 22:54
فاقددیدگاه
پرینت

نیروی انتظامی خوزستان برای تامین امنیت همواره در تلاش است

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان گفت: نیروی انتظامی برای تامین نظم و امنیت عمومی به صورت شبانه‌روزی با تکیه بر توان مدافعان همواره در حال تلاش است.

نیروی انتظامی خوزستان برای تامین امنیت همواره در تلاش است

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار سید محمد صالحی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی خوزستان، اظهار کرد: نیروی انتظامی برای تامین نظم و امنیت عمومی به صورت شبانه‌روزی با تکیه بر توان مدافعان همواره در حال تلاش است.

وی عنوان کرد: این نیروی مقدس در تمام عرصه‌ها پیشقدم و پیشگام بوده تا ایثار، توانمندی و جانفشانی خود را برای نظم و امنیت جامعه به نمایش قرار دهد.

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان گفت: بر اساس تقویم رسمی کشور ۱۳ مهر‌ به نام روز «نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران» نامگذاری شده که به دلیل تقارن با ماه صفر و ایام اربعین حسینی هفته ناجا از امروز ۲۷ مهر ماه تا دوم آبان‌ماه با شعار «باهم برای امنیت و سلامت» ادامه دارد.

صالحی عنوان کرد: برنامه‌های هفته ناجا با رعایت کامل شیوه نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، اجرای این برنامه‌ها فرصت خوبی است برای نشان دادن جلوه‌های کارآمد، توانمندی و قابلیت‌های پلیس به جامعه است تا عملکرد یک ساله خود را که حاصل تلاش نیروی‌های انتظامی و امنیتی است معرفی کند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما