کدخبر : 184108
چهارشنبه 23 مهر 1399 - 15:00
فاقددیدگاه
پرینت

رفع مشکلات روستاهای منطقه گیسکان با جدیت دنبال می‌شود

بوشهر - نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات روستاهای منطقه گیسکان با جدیت دنبال می‌شود.
رفع مشکلات روستاهای منطقه گیسکان با جدیت دنبال می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی صبح چهارشنبه در بازدید از روستاهای منطقه گیسکان بخش ارم شهرستان دشتستان اظهار داشت: رفع مشکلات مردم و زدودن غبار محرومیت از چهره این روستاها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید برای رفع این مشکلات تلاش ویژه ای صورت گیرد.

وی با تقدیر از حضور مدیران استانی و شهرستانی در روستاهای منطقه گیسکان، تصریح کرد: امروز با حضور مدیران آب، برق و راه استان، فرماندار دشتستان و برخی از مدیران استانی بازدیدی را از روستاهای جمغاری، ناخا، باغ‌تاج، لرده و انارستان بخش ارم داشتیم تا مشکلات از نزدیک شناسایی شود.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روستاهای منطقه گیسکان از محروم‌ترین نقاط شهرستان دشتستان و استان بوشهر است و مردم این منطقه از امکانات اولیه زندگی محروم است و شرمنده این مردم هستیم.

وی به ظرفیت‌های این منطقه در عرصه گردشگری اشاره کرد و ادامه داد: برخی از مشکلات این مناطق از طریق اعتبارات استانی و بخشی نیز با استفاده از اعتبارات ملی باید حل شود که برای جذب اعتبارات ملی باید تلاش جدی صورت گیرد.

رضایی افزود: در پایان این بازدید نشستی با حضور مسئولان برگزار شد و برای رفع مشکلات این روستاها در زمینه راه، آب، برق و ارتباطات مصوباتی را داشتیم که امیدواریم به زودی شاهد تحقق آن باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه بهبود وضعیت راه این روستاها، تأمین برق و ایجاد پست‌های هوایی، ایجاد آب‌انبار، حفر چاه، تقویت آبرسانی سیار و همچنین بهبود زیرساخت‌های ارتباطی شاهد تصمیمات خوبی بودیم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما