کدخبر : 184094
چهارشنبه 23 مهر 1399 - 14:40
فاقددیدگاه
پرینت

آغاز عملیات ترمیم مجموعه ورزشی شهید چمران رودان

نماینده ویژه استاندار هرمزگان در ورزش رودان از آغاز عملیات اجرایی ترمیم مجموعه ورزشی شهید چمران این شهر خبر داد.

علی پایدار بامداد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رودان اظهار داشت: طی بازدیدی که به‌صورت تخصصی با حضور فرماندار رودان از مجموعه ورزشی شهید چمران صورت گرفت، مشخص شد وضعیت  فضاهای ورزشی موجود در این مجموعه خراب‌تر از آن چیزی است که به فکر می‌رسد.

وی ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش رودان را بسیار محجوب دانست که تاکنون نسبت به این میزان ویرانی اعتراض گسترده‌ای نداشته‌اند.

نماینده ویژه استاندار هرمزگان در ورزش رودان تصریح کرد: به جرات می توان گفت، طی چندین سال اخیر هیچ اقدام ترمیمی در سالن‌های چندمنظوره این مجموعه ورزشی اجرا نشده است.

پایدار، ایرادات و مشکلات را در این مجموعه به لحاظ تاسیساتی و فنی و عمرانی بسیار فراوان توصیف کرد و گفت: قطعا بازسازی این میزان خرابی  یک اقدام همگانی را می‌طلبد.

وی خواستار همکاری همه‌جانبه مسؤولان شهرستان، برای بازسازی این مجموعه ورزشی شد و افزود: علی‌رغم میزان بالای خرابی‌ها و نیازمندی‌ها، عملیات ترمیم این مجموعه ورزشی عملا آغاز شده است.

نماینده ویژه استاندار هرمزگان در ورزش رودان در ادامه عنوان داشت: عمده مشکل این مجموعه ورزشی به زمین چمن و پیست دوومیدانی بر می‌گردد، اما سالن‌های چندمنظوره این مجموعه نیز از لحاظ سیستم سرمایشی، نور و حتی وجود معایب در سقف با مشکلات فراوانی مواجه‌اند.

وی خاطرنشان ساخت: این امکانات شایسته رودان با پیشیه ورزشی درخشان و وجود قهرمانان مدال‌آور آسیایی و بین‌المللی در رشته‌های ورزشی مختلف نیست.

پایدار با بیان اینکه هم‌اکنون به‌عنوان مامور به خدمت از سوی استاندار هرمزگان و مدیرکل ورزش و جوانان، این وظیفه خطیر را عهده‌دار شده است، گفت: بنده به‌عنوان سرباز ورزش در اجرای تاکیدات استاندار هرمزگان مبنی بر ساماندهی ورزش این شهرستان تمام تلاش خود را بکار خواهم بست.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اقداماتی که صورت خواهد پذیرفت  تا پایان سال جاری مراحل ترمیم و بازسازی مجموعه ورزشی شهید چمران رودان به اتمام برسد.

به گزارش فارس، در بازدید فرماندار رودان به‌همراه نماینده استاندار هرمزگان و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان بطور ویژه مشکلات مجموعه ورزشی شهید چمران رصد و بررسی شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما