کدخبر : 184088
چهارشنبه 23 مهر 1399 - 14:34
فاقددیدگاه
پرینت

مسیرهای منتهی به آرامستان های دوگنبدان همچنان مسدود است

شهردار دوگنبدان گفت: به علت سیر صعودی ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان به این ویروس تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان همچنان مسدود و ورود به بهشت زهرا ممنوع است.

مسعود ظفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گچساران از انسداد تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان خبر داد.

 وی ادامه داد: به علت سیر صعودی ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان  به این ویروس تمامی مسیرهای منتهی به آرامستان‌های دوگنبدان  همچنان مسدود و ورود به بهشت زهرا ممنوع  است.

شهردار دوگنبدان ادامه داد: به دلیل سیر صعودی ویروس کرونا  شهروندان از حضور در بهشت زهرا، خصوصا  روز پنجشنبه خودداری کنند.

وی ادامه داد: به دلیل شیوع ویروس کرونا و در جهت حفظ سلامت شهروندان تا اطلاع ثانوی تردد در آرامگاه دوگنبدان ممنوع  به جز در موارد مربوط به تغسیل، تدفین و تکفین ممنوع نیست.

ظفری ابراز کرد: در این برهه حساس و برای شکست بیماری کرونا تنها حضور خویشاوندان نزدیک متوفی در مراسم تشییع و آرامستان‌ها مجاز است.

شهردار دوگنبدان عنوان کرد: این تصمیم بر اساس تصمیم شورای سلامت شهرستان گچساران مبنی بر ممنوعیت هر گونه تجمع جهت پیشگیری از گسترش و قطع زنجیره ویروس خطرناک کرونا گرفته شده است.

 ظفری گفت: متاسفانه بعضی از مردم  بیماری کرونا را جدی نگرفته‌اند و هنوز پای قبور حاضر می‌شوند و این امر موجب انتشار ویروس کرونا می‌شوند و سلامتی خود و دیگران را به خطر می‌اندازند.

شهردار دوگنبدان خاطرنشان کرد: در سال جاری با توجه به توصیه اکید ستاد مبارزه با کرونا ،بر خانه ماندن و قطع زنجیره انسانی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، این سنته حسنه می تواند از راه دور و در خانه هایمان و با قرائت فاتحه و هدیه آن به رفتگان مان انجام شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما