کدخبر : 183980
شنبه 19 مهر 1399 - 14:17
فاقددیدگاه
پرینت

پذیرش ۲۹۸ نفر در دانشگاه فرهنگیان بوشهر/ مصاحبه و گزینش آغاز شد

بوشهر - رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر از آغاز فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر خبر داد.
پذیرش ۲۹۸ نفر در دانشگاه فرهنگیان بوشهر/ مصاحبه و گزینش آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر مولایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: از امروز ۱۹ مهرماه تا پایان روز ۲۵ مهرماه فرآیند مصاحبه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پردیس علامه طباطبایی این دانشگاه و دبستان سعادت در حال انجام است.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: تمام فرآیند مصاحبه و گزینش این معرفی شدگان با اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.

مولایی بیان داشت: معرفی شدگان ۴۹۱ نفر هستند که بر اساس جدول زمان بندی شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برای مصاحبه علمی و گزینش فراخوان شده‌اند.

وی در ادامه اضافه کرد: سهمیه امسال استان بوشهر ۲۹۸ نفر است و معرفی شدگان باید به این نکته توجه داشته باشند که غیبت در مصاحبه، انصراف تلقی شده و به منزله حذف شخص از استخدام آموزش و پرورش است.

مولایی متذکر شد: خوشبختانه امسال پس از چندین دهه سن ورود به دانشگاه فرهنگیان از ۲۲ به ۲۴ سال تمام افزایش یافت و سایر شروط ورود به این دانشگاه در کنار شرط سنی به قوت خود باقی است.

وی تصریح کرد: نیاز است تا معرفی شدگان گرامی هنگام حضور در پردیس علامه طباطبایی بوشهر و محل برگزاری گزینش در دبستان سعادت کلیه پروتکل‌های بهداشتی از جمله به همراه داشتن ماسک و … را رعایت کنند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در پایان گفت: پذیرش تمام وقت در این دانشگاه تنها از طریق کنکور سراسری صورت می‌پذیرد و هم اکنون ۱۷ رشته در دانشگاه فرهنگیان وجود دارد که در دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در ۵ رشته دانشجومعلمان مشغول به تحصیل هستند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما