کدخبر : 183912
چهارشنبه 16 مهر 1399 - 14:46
فاقددیدگاه
پرینت

بچه‌های انقلاب، میزبان عزاداران حسینی در اربعین امسال

گروه جهادی بچه‌های انقلاب این شب‌ها در خیابان معالی‌آباد شیراز میزبان عزاداران حسینی هستند.

بچه‌های انقلاب، میزبان عزاداران حسینی در اربعین امسال

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، مسئول قرارگاه جهادی بچه‌های انقلاب از راه‌اندازی و استقرار موکبی در خیابان معالی‌آباد، جهت پذیرایی و میزبانی از عزاداران حسینی خبر داد.

علی صفری اظهار داشت: از جمعه گذشته تا جمعه پیش رو با راه اندازه این موکب در معالی‌آباد هر روز پس از نماز مغرب و عشا تا آخر شب نسبت به پذیرایی از مردم با قهوه عراقی و انواع چای اقدام می‌کنیم‌.

وی در گفتگو با فارس، ارائه پک‌های بهداشتی ، برگزاری مراسم عزاداری، فراهم کردن امکانات نقاشی برای کودکان، خطاطی توسط خوشنویسان و پخش زنده پیاده روی اربعین و حرم مطهر امام حسین و حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام را از جمله برنامه‌های این موکب عنوان کرد.

بچه‌های انقلاب، میزبان عزاداران حسینی در اربعین امسال

مسئول قرارگاه جهادی بچه‌های انقلاب آمار تقریبی حضور علاقه‌مندان در این موکب را حدود دو هزار نفر در هر شب اعلام کرد و گفت: در روز اربعین نیز از صبح تا شب موکب پابرجاست، هیئت ها نیز حضور خواهند یافت و میزبان آنها خواهیم بود.

وی افزود: این قرارگاه جهادی کاملاً به صورت مردمی برپا شده است و با حضور ۵۰ نفر از خدمتگزاران که شامل اقشار مختلف می شوند، مشاوره مذهبی را نیز در دستور کار دارد.

بچه‌های انقلاب، میزبان عزاداران حسینی در اربعین امسال

صفری اظهار داشت:  در ایام کرونا ۹۰ شب ضد عفونی معابر، محلات و منازل افراد مبتلا به کرونا را انجام دادیم، همچنین در هفت مرحله رزمایش مومنانه ۲۱۰۰ بسته معیشتی را به نیازمندان اهدا کردیم.

وی همچنین از توزیع ۳۳۰ بسته لوازم التحریر میان دانش‌آموزان نیازمند خبر داد و گفت: در مرحله هشتم کمک مومنانه نیز همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام ۳۰۳ بسته ‌معیشتی دیگر توزیع خواهیم کرد.

صفری همچنین بحث آبمیوه گیری و حمایت از کادر درمان را از دیگر اقدامات این گروه جهادی در ایام کرونا عنوان کرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما