کدخبر : 183600
شنبه 5 مهر 1399 - 15:04
فاقددیدگاه
پرینت

بوی کرونا در دفاتر بیمه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مشام می‌رسد!

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت یه رعایت نکردن پروتکل‌ها در دفاتر بیمه‌ای استان اعلام خطر کرد.

بوی کرونا در دفاتر بیمه‌ای کهگیلویه و بویراحمد به مشام می‌رسد!

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، محمد مهدی بانشی در نشست ستاد مبارزه با کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار اظهار کرد: هفته بسیار خوبی را بابت همکاری مردم و ادارات و دستگاه‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی سپری کردیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ادامه داد: رعایت پروتکل‌ها در استان به ۸۸ درصد رسیده و بر خلاف کشور که روند کاهشی داشته روند خوبی را سپری کرده‌ایم.

وی گفت: پلیس به اضافه ۱۰ که وضعیت خوب نبود رشد ۱۲ درصدی داشتیم و دفاتر پیشخوان هم به ۷۷٫۵ درصد رسیده است در اماکن متبرکه ۹۱٫۲ درصد رعایت می‌شود و در پایانه‌های درون و برون شهری هم هر چند هنوز وضعیت رضایت‌بخش نیست اما افزایش درصدها را داشته‌ایم مراکز اقامتی ما به ۹۱ درصد رسیده و داروخانه‌ها ۷۲٫۲ درصد و مطب‌ها هم با رشد ۱۵ درصدی به ۸۸٫۳ درصد رعایت پروتکل‌ها رسیده‌ایم که در کشور جز نقاط ضعف به شمار می‌روند.

بانشی گفت: در آرامستان‌ها ۷۱٫۶ و در مراکز بیمه از ۸۰ درصد با افت بسیار زیادی به ۵۹ درصد رسیده‌ام در پاساژها افزایش ۱۱ درصدی رعایت دستورات بهداشتی را داشته‌ایم هر چند هنوز پایین هستیم و از ۴۵ به ۵۴٫۵ درصد رسیده‌ایم.

وی به بازدید از ۶۷۱ مدرسه اشاره کرد که میانگین رعایت ۶۱٫۴ درصدی را نشان می‌دهد و در بعضی آیتم‌ها که رعایت نشده حتی به یک ریال هزینه نیاز نبوده است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما