- جنوب پرس:: رسانه خبری تحلیلی جنوب کشور - http://www.jpnews.ir -

تامین ۳۱۳ دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند بوشهر

تامین 313 دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند بوشهر

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد لطفی، در جلسه دو جانبه با مسؤولان ستاد عتبات عالیات شهرستانهای استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند به عنوان آینده‌سازان ایران اسلامی همواره در کانون توجهات کمیته امداد قرار داشته است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود: براین اساس کمیته امداد  هر ساله خدمات متنوعی را به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت از قبیل کمک هزینه تهیه لوازم‌التحریر، ایاب و ذهاب و تامین پوشاک، کمک هزینه ثبت نام، کلاس های تقویتی کنکور،ارائه وام دانشجویی و وام ازدواج به دانشجویان را در دستور کار دارد.

وی خاطر نشان کرد: امسال با توجه به شرایط  کرونا [1]یی حاکم بر کشور آموزش مجازی دانش آموزان فراهم آوردن شرایط و زیر ساخت‌های آموزش مجازی برای دانش آموزان تحت حمایت لازم و ضروری شده است.

لطفی با تاکید بر دسترسی به عدالت آموزشی و داشتن امکانات الکترونیکی برای دانش‌آموزان تحت حمایت به منظور آموزش های مجازی خاطر نشان کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با همکاری نهادها، موسسات خیریه و خیران نیکوکار تهیه و توزیع تبلت برای دانش آموزان در دست اجراست که یکی از سازمانها ستاد عتبات عالیات استان است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی توافق نامه میان کمیته امداد و ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح استان ۳۱۳ دستگاه تبلت به نیت ۳۱۳ یار امام زمان(عج) تهیه و میان دانش آموزان نیازمند تحت حمایت توزیع خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این توافق نامه دو جانبه ستاد عتبات عالیات نصف هزینه را به مبلغ هر تبلت یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان پرداخت خواهد کرد و نصف دیگر از منابع کمیته امداد به حساب شرکت فروشنده شرکت پرداخت خواهد شد.

منبع:فارس