کدخبر : 183494
پنجشنبه 27 شهریور 1399 - 13:26
فاقددیدگاه
پرینت

سهمیه اقلام اساسی محرم و صفر در هرمزگان اعلام شد

بندرعباس - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان از سهمیه اقلام اساسی در ماه های محرم وصفر خبر داد.
سهمیه اقلام اساسی محرم و صفر در هرمزگان اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد عباسی بیان داشت: در ماه‌های محرم و صفر برای هیأت‌های مذهبی، مساجد، خیریه‌ها، کمیته امداد و سایر نهادهایی که بخواهند بسته معیشتی توزیع کنند، میزان ۲۵۰۰ تن برنج هندی با قیمت هر کیلو ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان، ۲۴۲۶ تن شکر با قیمت هر کیلو ۶۷۰۰ تومان، ۱۵۰ تن گوشت قرمز منجمد گوساله با قیمت هر کیلو ۵۵ هزار تومان و ۸۰۰ تن مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه قیمت‌های مذکور مربوط به درب انبار می‌باشد افزود: مقرر شده آنچه مربوط به هیأت‌های مذهبی و خیریه‌ها است در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی توزیع می‌شود که می‌بایستی این اقلام به صورت خشک و خام در بین مردم توزیع گردد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان افزود: با توجه به اقدامات مؤثر و خوبی که در ماه مبارک رمضان در توزیع بسته‌های معیشتی شکل گرفت، تاکید شده که بیشتر اقلام اساسی در اختیار نهادهایی که به دنبال توزیع بسته‌های معیشتی هستند، قرار گیرد.

وی تصریح کرد: هیأت‌ها می‌توانند تقاضا خود را از طریق سازمان تبلیغات اسلامی اعلام و اقلام مورد نیاز خود را دریافت کنند. میزان ۱۰۰ تن برنج، ۲۵ تن گوشت مرغ منجمد، ۵ تن گوشت قرمز منجمد گوساله سهمیه برای کمیته امداد استان اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به بخشنامه ابلاغ شده اظهار کرد: با مراجعه هر نهادی، حواله آن صارد می‌شود و این سهمیه برای ماه‌های محرم و صفر در نظر گرفته شده و هیأت‌ها و نهادهای مربوطه تا پایان ماه صفر امکان توزیع اقلام اساسی را دارند.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما