کدخبر : 183446
چهارشنبه 26 شهریور 1399 - 14:48
فاقددیدگاه
پرینت

مجمع نمایندگان خوزستان از سرداراشتری برای حضور در استان دعوت کرد

اهواز - نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به فرمانده نیروی انتظامی کشور از وی برای حضور در شورای تأمین استان خوزستان دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در نامه‌ای که به امضای نمایندگان استان خوزستان در مجلس رسیده است، آنها از سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده ناجا دعوت کرده‌اند به دلیل آنچه بروز «ناامنی روانی در بین جامعه» در خوزستان عنوان کرده‌اند، برای شرکت در نشست شورای تأمین استان خوزستان دعوت به عمل آورده‌اند.

در بخش‌هایی از این نامه آمده است: در ماه‌های اخیر چند فقره سرقت به عنف در اهواز رخ داده و تصاویر آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده است. تعدد این سرقت‌ها سبب ایجاد ناامنی روانی در بین جامعه شده و شهروندان در تماس‌های تلفنی زیادی خواستار بررسی این اتفاقات شدند.

در بخش دیگری از نامه نمایندگان خوزستان خطاب به فرمانده نیروی انتظامی عنوان شده است: هم اکنون این انتظار وجود دارد که نیروی محترم انتظامی در دوران سخت اقتصادی و شرایط ویژه کرونا در راستای برقراری امنیت شهروندان با اهتمام بیشتری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهد. با توجه به حساسیت امر پیشنهاد می‌شود به منظور آگاهی بیشتر از شرایط موجود حضرتعالی با حضور در شورای تأمین استان خوزستان ضمن بررسی موضوع دستورات لازم مبنی بر رسیدگی برای ارتقای امنیت عمومی در استان را صادر فرمائید تا گامی اساسی برای تأمین امنیت عمومی شهروندان برداشته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در چند روز اخیر انتشار کلیپ‌هایی از سرقت در فضای مجازی باعث نگرانی مردم خوزستان شده است هر چند برخی از آنها اصلاً متعلق به استان خوزستان نبوده‌اند.

در همین زمینه، سه شنبه شب سپاه حضرت ولی‌عصر استان خوزستان با انتشار اطلاعیه‌ای آمادگی خود را برای برقراری نظم در استان اعلام کرد. در این اطلاعیه سپاه آمده است: سپاه ولی‌عصر (عج) استان خوزستان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و با توجه به درخواست و مطالبه مردمی گسترده در فضای مجازی و مراجعات حضوری و مکتوب مبنی بر ورود و کمک سپاه ولی‌عصر (عج) استان خوزستان به ارتقای امنیت عمومی جامعه دری سرقت‌ها و ناامنی‌های اخیر در شهرستان اهواز، ضمن تشکر از اعتماد عموم مردم به سپاه و بسیج، این نهاد انقلابی آمادگی دارد در صورت درخواست شورای تأمین استان نسبت به فعال کردن گشت‌های رضویون در تمام شهرهای استان، برای کمک به تأمین امنیت اجتماعی مردم استان اقدام کند

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما