کدخبر : 183434
چهارشنبه 26 شهریور 1399 - 14:38
فاقددیدگاه
پرینت

حیاط دولت، خالی از رسانه‌های منتقد/دفتر روحانی کرونا را بهانه کرد

درب نهاد ریاست‌جمهوری امروز(چهارشنبه) به روی رسانه‌های منتقد بسته بود و امکان پوشش برنامه حاشیه جلسه هیئت دولت، توسط دفتر رئیس‌جمهور از چند رسانه اصلی سلب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دفتر رئیس‌جمهور چهارشنبه این هفته در اقدامی عجیب و غیرمتعارف چند خبرگزاری اصلی کشور، که عمدتاً از منتقدین دولت هستند را برای پوشش حاشیه جلسه هیئت دولت و پرسش و پاسخ با وزرا و اعضای کابینه دعوت نکرد.

در حالی این اقدام به بهانه جلوگیری از تجمع خبرنگاران در حیاط دولت و شیوع بیماری کرونا صورت گرفته است که پیش از این و در اوج پیک دوم کرونا، از تمامی رسانه‌های اصلی کشور، برای پوشش برنامه حیاط دولت، توسط دفتر رئیس‌جمهور دعوت بعمل می‌آمد.

عدم دعوت رسانه‌ها برای گفتگو با اعضای کابینه درحالی روی داده است که روحانی اخیراً و در هفته دولت به ضعف‌های دولت درخصوص تبلیغات و عدم تبیین عملکرد ۷ ساله دولتش انتقاد کرد و گفت: «این اشکال وارد است که در بخش تبلیغات نتوانستیم با یک زبان گویا و شفاف و روشن تلاش‌هایی را که در این هفت سال انجام گرفته برای مردم به خوبی بیان و تبیین کنیم.» او در جایی دیگر از رسانه‌ها خواسته بود که در تبیین عملکرد هفت ساله دولت کمک کنند: «ان‌شاء الله مردم بیشتر مطلع می‌شوند و صدا و سیما هم کمک می‌کند، روزنامه‌ها هم کمک می‌کنند، فضای مجازی هم کمک می‌کند برای اینکه واقعیت‌ها را به مردم بیان کند.»

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما