کدخبر : 183420
سه شنبه 25 شهریور 1399 - 23:56
فاقددیدگاه
پرینت

استخدام ۵۴ نفر در استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداری‌های تابعه

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مجوز استخدام یک هزار و 500 نفر در بدنه مجموعه وزارت کشور از سازمان اداری و استخدامی کشور گرفته و تامین اعتبار شده است، گفت: از این مجموع تعداد 54 نفر سهمیه این استان است.

استخدام 54 نفر در استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداری‌های تابعه

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، آذر صفایی‌نیا در خصوص هشتمین آزمون مشترک فراگیر استخدامی دستگاه‌‌های اجرایی سال ۹۹، اظهار داشت: با پیگیری‌های تخصصی و کارشناسی و بعد از گذشت ۱۰ سال، وزارت کشور در راستای تامین نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد در بدنه این وزارت خانه و در سطح استانداری ها، فرمانداری ها و  بخشداری‌ها اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مجوز استخدام یک هزار و ۵۰۰ نفر در بدنه مجموعه وزارت کشور از سازمان اداری و استخدامی کشور گرفته و تامین اعتبار شده است، افزود: در کنار آگهی استخدام سایر دستگاه های اجرایی این آزمون نیز آگهی شده و به اطلاع عموم رسیده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، خاطرنشان کرد: استانداری و فرمانداری های ۹ گانه کهگیلویه و بویراحمد به منظور تکمیل کادر اداری خود، از بین متقاضیان واجد الشرایط اقدام به بکارگیری ۵۴ نفر در سال جدید می نماید.

وی افزود: از مجموع این ۵۴ نفر تعداد ۱۴ نفر سهمیه استخدامی خانواده معظم ایثارگران است.

 صفایی نیا عنوان کرد: استخدامی مربوطه شامل رشته های تخصصی فناوری و ارتباطات، عمران و معماری، سیاسی و امنیتی، اجتماعی و …است.

وی با تاکید بر اینکه این مهم با هدف تقویت نیروی کارشناسی و تخصصی استانداری و فرمانداری کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود، بیان کرد: این خدمت دولت تدبیر و امید ظرفیت خوبی برای جذب جوانان متخصص و متعهد برای حضور در سیستم اداری است.

وی گفت: بنابراین از واجدین شرایط تقاضامندیم با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده، از ساعت ۱۲ ظهر پنج شنبه مورخ۲۰/۶/۹۹ تا ساعت ۲۴ شنبه مورخ ۲۹/۶/۹۹، جهت ثبت ‌نام اقدام نمایند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما