کدخبر : 183410
سه شنبه 25 شهریور 1399 - 23:49
فاقددیدگاه
پرینت

ثبت بیش از ۱۰۰ هزار ویزیت در سامانه الکترونیکی بیمه سلامت بوشهر

مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: تعداد ویزیت ثبت شده در سامانه نسخه نویسی الکترونیک اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر از مرز 100 هزار ویزیت گذشت.

ثبت بیش از 100 هزار ویزیت در سامانه الکترونیکی  بیمه سلامت بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، پرویز رمضانی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش و همت ۲۶۰ مطب و مراکز فعال در طرح نسخه نویسی الکترونیک تعداد ویزیت ثبت شده در سامانه از مرز ۱۰۰ هزار مورد گذشت و ۵۴ هزار نسخه از این موارد نیز بصورت الکترونیک تجویز و خدمات به بیمه شدگان ارائه شده است که جا دارد از تمامی مؤسسات و همکارانم که در این طرح مشارکت دارند قدردانی و تشکر نمایم.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر با اشاره به اینکه از مهمترین مزایای اجرای طرح نسخه‌ نویسی الکترونیک، علاوه برحذف دفترچه و صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، مدیریت نحوه ارائه خدمات و رسیدگی برخط اسناد پزشکی است، گفت: در طول سال بابت صدور و تمدید دفترچه هزینه‌های زیادی پرداخت می‌کنیم که با اجرای کامل نسخه نویسی الکترونیک شاهد کاهش بار مالی خواهیم بود.

رمضانی افزود: با اجرای نسخه نویسی الکترونیک، امکان مدیریت منابع از طریق رعایت اصول علمی و تجویز منطقی دارو و خدمات پاراکلینیک فراهم می‌گردد و از مراجعات مکرر و هزینه‌های غیر ضرور پرهیز می‌شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما