کدخبر : 183385
سه شنبه 25 شهریور 1399 - 14:29
فاقددیدگاه
پرینت

تلفات پیک جدید کرونا در خوزستان سنگین‌تر است

اهواز - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز عقیده دارد در صورت وقوع پیک جدید بیماری کرونا در خوزستان، تلفات پیک جدید به مراتب بیشتر از پیک قبلی خواهد بود.
تلفات پیک جدید کرونا در خوزستان سنگین‌تر است

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد ابول نژادیان در پیامی خطاب به مردم خوزستان در خصوص شرایط کرونایی این روزهای استان عنوان کرد: نکند دوباره به روزهایی برگردیم که تمام فکر و ذکر بنده و همکارانم پیدا کردن تخت برای بستری بیماران جدید بود؛ اگر قرار بر تجربه یک پیک دیگر باشد، تلفات ما سنگین‌تر از پیک اول خواهد بود.

وی اعلام کرد: مردم عزیز خوزستان، ماه هاست که کرونا، این ویروس عجیب و دشمن ناپیدا محور اصلی سخنان اینجانب با شما هم استانی‌های ارجمند بوده، حال نیز نگرانی از وضعیتی که اکنون در آن بسر می‌بریم موجب شد تا چند سطری برایتان بنویسم.

در ادامه این پیام آمده است: این خبر خوبی نیست که به شما بگویم ظرفیت تخت‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان رازی اهواز تکمیل شده و شماری از هم استانی‌هایمان در حال تجربه مبارزه سختی برای ادامه زندگی هستند. هر بار که به بیمارستان رازی می‌روم و سپس هنگام بازگشت، در خیابان می‌بینم جوانی، پدری و مادری ماسک نزده با خود می‌گویم نکند فردا آنها را به جای خیابان در بیمارستان و زیر دستگاه در حالی که به زحمت نفس می‌کشند، ملاقات کنم. نکند دوباره به روزهایی برگردیم که تمام فکر و ذکر بنده و همکارانم پیدا کردن تخت برای بستری بیماران جدید بود. روزهای تلخ و پراسترس اردیبهشت و خرداد که خوزستان را داغدار از دست دادن شماری از عزیزانش کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان کرد: مردم عزیز بدانید اگر قرار بر تجربه یک پیک دیگر باشد، تلفات ما سنگین‌تر از پیک اول خواهد بود چرا که این بار دیگر خبری از آن حساسیت‌های مردمی و ترس‌ها و بیم‌ها نیست، این طبیعت پاندمی های سنگین ویروسی است زمانی ضربه خود را می‌زنند که از حساسیت جامعه کاسته شده باشد. از شما می‌خواهم برای حفظ سلامت خود، برای بقای نفس‌های مادران و پدرانمان و برای کمک به کادر مجاهد و ایثارگر بهداشت و درمان، نسبت به وضعیت کرونا بی‌تفاوت نباشید و برای گذر از این روزهای سخت و رسیدن به روزهای خوبی که قرار است دوباره در کنار هم بایستیم اصول بهداشتی را مراعات کنید.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما