کدخبر : 183325
یکشنبه 23 شهریور 1399 - 23:27
فاقددیدگاه
پرینت

معلم گچسارانی بر اثر ابتلا به کرونا فوت شد

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: این بانوی فرهنگی 42ساله که به کرونا مبتلا شده بود در چند روز اخیر در "آی سی یو" تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه ای هم نداشته اما بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا وفات یافت.

معلم گچسارانی بر اثر ابتلا به کرونا فوت شد

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، سید طاهر حسینی امروز در جمع خبرنگاران از فوت یک فرهنگی  مبتلا به کرونا در این بیمارستان خبر داد.

وی افزود: این بانوی فرهنگی ۴۲ساله که به کرونا مبتلا شده بود  در چند روز اخیر در “آی سی یو” تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه ای هم نداشته اند.

حسینی تصریح کرد: این بانوی فرهنگی چند روز گذشته دچار تنگی نفس می شوند که به جهت مداوا به مراکز درمانی شهرستان مراجعه می‌کند که در ادامه در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی بستری و متعاقبا نیز به بخش داخلی (بیماران کرونایی) بیمارستان منتقل  شده بود.

وی عنوان کرد: این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر ۹۰درصد) هم روبرو که به بخش آی سی یو منتقل می شود که متاسفانه امروز به رحمت ایزدی پیوست.

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران خاطرنشان کرد:این گونه که مشخص شده است این بانوی گچسارانی بیماری زمینه ای همچون دیابت ،چربی ،فشار خون و… هم نداشته و بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا  پیش از ظهر وفات یافته است.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما