کدخبر : 183187
پنجشنبه 20 شهریور 1399 - 14:04
فاقددیدگاه
پرینت

دلیل توهین به مقدسات، زوال مدعیان دروغین تمدن است

شیراز - مسئول مدرسه علمیه منصوریه شیراز گفت: دغدغه صهیونیست ها افزایش گرایش اروپایی ها به دین اسلام و دلیل توهین به اسلام و پیامبر(ص) زوال مدعیان تمدن دروغین است.
دلیل توهین به مقدسات، زوال مدعیان دروغین تمدن است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا حدائق، پیش از ظهر پنجشنبه در اجتماع طلاب و روحانیون در محکومیت توهین مجله فرانسوی به قرآن کریم و پیامبر اسلام (ص) گفت: تلاش دشمنان اسلام پیوسته برای خاموش کردن نور خداوند است.

وی تصریح کرد: هیچ پیامبری (ص) در تاریخ به اندازه حضرت محمد (ص) مورد بی حرمتی قرار نگرفت؛ حضرت امام (ره) فرمود «مردم بترسید زمانی که دشمن از شما تعریف کند»؛ توهین بر پیامبر (ص) دلیل بر حقانیت پیروان رسول خدا است.

وی عنوان کرد: اگرچه کافرین در صدد فتنه برانگیزی هستند و همچنین شیطنت دشمنان برای دیروز و امروز نبوده و فردا نیز وجود خواهد داشت، اما این هشداری است که مسلمانان آگاه باشند، چراکه دشمن در صدد تخریب است.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه شیراز ادامه داد: دشمنان برای تخریب اسلام، داعش و وهابیت سلفی را درست می‌کنند و این همان شیطنتی است که خداوند می‌فرماید در صدد خاموش کردن نور هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حدائق تاکید کرد: یکی از دغدغه‌هایی که صهیونیست‌ها دارند، افزایش گرایش اروپایی‌ها به دین اسلام است.

مسئول مدرسه علمیه منصوریه تاکید کرد: علت توهین به اسلام و پیامبر (ص) زوال مدعیان تمدن دروغین است.

وی ادامه داد: کدام عقل می‌پذیرد که توهین به پیامبران الهی، آزادی بیان است، معنای آزادی بی بند و باری و توهین نیست امروز برخی آزادی را با لجام گسیختگی تعریف می‌کنند، در صورتی که این آزادی نیست اسارت شیطان است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما