کدخبر : 183102
سه شنبه 18 شهریور 1399 - 14:38
فاقددیدگاه
پرینت

قیمت لوازم التحریر زیر ذره بین بازرسان صمت بوشهر

معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طرح نظارت و بازرسی برصنوف توزیع کننده لوازم تحریر و نوشت افزاردانش آموزی ویژه بازگشایی مدارس در استان بوشهر تشدید شد.

قیمت لوازم التحریر زیر ذره بین بازرسان صمت بوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، رضا جمالی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:طرح نظارت و بازرسی برصنوف توزیع کننده لوازم تحریر و نوشت افزار دانش آموزی ویژه بازگشایی مدارس در استان بوشهر تشدید شد.

معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و به منظور حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تیم‌های گشت بازرسی از صنوف مربوطه توزیع کننده لوازم تحریر به صورت ویژه در سطح بازار نظارت نموده و با تخلفاتی همچون گران فروشی، کالای قاچاق، کم فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور برخورد قانونی می‌نمایند.

وی افزود: کلیه مراکز عرضه لوازم التحریر، نوشت افزار و فروشندگان کیف و کفش موظفند با نصب اتکیت بر روی کلیه کالاها و درج نرخ نامه انواع خدمات، صدور فاکتور رسمی از سوی واحدهای صنفی برای مشتریان، رعایت نرخ‌های مصوب با درصد سود قانونی را رعایت کرده و همچنین از خرید و فروش هر گونه کالای قاچاق و تقلبی خودداری کنند.

جمالی از شهروندان خواست، هنگام خرید لوازم مورد نیاز خود به واحدهای صنفی معتبر و دارای پروانه کسب مراجعه نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طریق سامانه ۱۲۴ و یا تلفن ۱۲۴ گزارش کنند تا در اسرع وقت اقدام لازم صورت گیرد.

منبع:فار س

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما