کدخبر : 183085
سه شنبه 18 شهریور 1399 - 14:27
فاقددیدگاه
پرینت

بالغ بر ۲۳۵ هزار دانش آموز هرمزگانی در مقطع ابتدائی تحصیل می کنند

بندرعباس - معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بالغ بر ۲۳۵ هزار دانش آموز مقطع ابتدائی استان در حدود ۹ هزار و ۵۰۰ کلاس درس مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج بیت اللهی با بیان اینکه آموزش ابتدائی بیشترین تعداد دانش آموزان را در اختیار دارد، اظهار داشت: در سال تحصیلی جدید بیش از ۲۳۵ هزار دانش آموز استان هرمزگان در دوره اول و دوم مقطع ابتدائی مشغول به تحصیل هستند که بیش از ۴۷ درصد دانش آموزان استان را تشکیل می دهد.

وی افزود: در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بیش از دو هزار و ۶۰ آموزشگاه در قالب حدود ۹ هزار و ۵۰۰ کلاس درس مقطع ابتدائی به صورت مستقل و چند پایه در استان فعال هستند.

بیت الهی ادامه داد: در سال تحصیلی جاری قریب به ۴۲ هزار دانش آموز به پایه اول ابتدائی آموزش و پرورش استان وارد شده اند که از چهار طریق کلاس حضوری، تلویزیون، آفلاین شاد و درسنامه مشغول به تحصیل می باشند.

معاون آموزش ابتدائی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: برای کیفیت بخشی به روند آموزشی و پرورشی مدارس دوره ابتدائی، در سال جاری طرح ها و برنامه های عملیاتی نظیر برنامه ویژه مدرسه (بوم)، برنامه تدبیر، برنامه جشنواره جابربن حیان، طرح انسداد مبادی بیسوادی و برنامه ارزشیابی توصیفی برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما