کدخبر : 183071
سه شنبه 18 شهریور 1399 - 14:18
فاقددیدگاه
پرینت

هدف دشمن برهم زدن و کمرنگ کردن وحدت میان نیروهای مسلح است

شیراز – فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت:امروز یکی از اهداف اصلی دستگاه های رسانه ای و تبلیغاتی دشمنان انقلاب اسلامی بر هم زدن وحدت و کمرنگ کردن صمیمیت بین نیروهای مسلح است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یدالله بوعلی در دیدار با فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویر احمد افزود: فرهنگ ایثار و شهادت که برگرفته از مفاهیم انقلابی، عاشورایی و حسینی است بهترین سرمشق برای اعضای نیروی‌های مسلح و الگوی عزت، سعادت، موفقیت و سربلندی در زندگی شخصی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه تمام کسانی که لباس سربازی و خدمت در نظام اسلامی را بر تن دارند پاسدار دین و انقلاب هستند، خاطرنشان کرد: امروز جوانان انقلابی، مؤمن و نخبه کشور در نیروهای مسلح با بهره گیری از روحیه بسیجی و جهادی در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی حضور فعال دارند.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه امروز و حدت و صمیمیت مثال زدنی بین سپاه، ارتش و نیروی انتظامی برقرار است، گفت: همکاری و تعامل صمیمانه نیروهای مسلح رکن اساسی اقتدار نظام اسلامی، عامل موفقیت هر چه بیشتر در انجام مأموریت‌ها و خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه ملت انقلابی ایران اسلامی همواره پشتیبان و حامی فرزندان خود در نیروهای مسلح کشور بوده و هستند، خاطرنشان کرد: امروز یکی از اهداف اصلی دستگاه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی دشمنان انقلاب اسلامی بر هم زدن وحدت و کمرنگ کردن صمیمیت بین نیروهای مسلح است و یاوه گویانی که در رسانه‌های معاند دم از اختلاف می‌زنند خیرخواه ملت و انقلاب نیستند.

سردار بوعلی با بیان اینکه شهید سپهبد علی صیاد شیرازی یکی از الگوهای برترِ فرماندۀ انقلابی است، گفت: در دوران دفاع مقدس شاهد حضور غرورآفرین ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح بودیم و موفقیت‌های بدست آمده حاصل مشارکت جمعی، ایثارگری و حماسه آفرینی تمام رزمندگان اسلام بوده است.

وی با بیان اینکه استان فارس دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای شکوفا نشدۀ فراوانی است، گفت: سپاه و ارتش با تعامل، هم افزایی ظرفیت‌ها و مشارکت فعال در کنار هم می‌توانند گام‌های مؤثری در راستای شکوفایی این استعدادها و رفع محرومیت از چهرۀ استان فارس بردارند و راهبرد مهم محرومیت زدایی باید بعنوان یک مطالبه و رسالت مهم همواره مورد توجه فرماندهان نیروهای مسلح استان قرار داشته باشد.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: حضور داوطلبانه نیروهای ارتش و سپاه در گروه‌های جهادی و محرومیت زدایی راهبرد مناسبی برای تجمیع و فعالسازی ظرفیت نیروهای انقلابی است.

وی تاکید کرد: امروز نیروهای مسلح سردمدار و ادامه دهندۀ راه و مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی هستند و راه و مکتب این شهید والامقام باید بعنوان یک الگوی برتر و راهبرد مؤثر در پیشبُرد اهداف انقلاب اسلامی مورد توجه قرار بگیرد.

سردار بوعلی در این دیدار با بیان اینکه سپاه و ارتش برای مقابله با تهدیدات آمادگی کامل دارند، گفت: تحرکات دشمنان انقلاب اسلامی بصورت لحظه به لحظه رصد می‌شود و پاسخ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به هرگونه تهدید یک پاسخ کوبنده خواهد بود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما