کدخبر : 183037
سه شنبه 18 شهریور 1399 - 0:26
فاقددیدگاه
پرینت

نماینده دشتستان: شدیدترین برخورد با سوءاستفاده اطرافیانم انجام شود

نماینده مردم دشتستان گفت: چنانچه شخصی از طرف بنده و با سوءاستفاده از نام من یا دفتر نماینده مجلس قصد تخلف و یا جرم و سوءاستفاده‌ای را داشت، انتظار دارم که شدیدترین برخوردها با او صورت گیرد.

نماینده دشتستان: شدیدترین برخورد با سوءاستفاده اطرافیانم انجام شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتستان، ابراهیم رضایی در نشست با فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان اظهار داشت: نیروی انتظامی خدمات گسترده‌ای را در نقاط مختلف کشور ارائه می‌کند و به خدمات آن افتخار می‌کنیم. مؤلفه اقتدار با پلیس گره‌خورده است و اقتدار این نیرو باید در هر شرایطی حفظ و تقویت شود.

نماینده مردم دشتستان با اشاره به اینکه شاهد بهبود شاخص‌های امنیتی هستیم، خاطرنشان کرد: روزانه با مراجعات متعدد مردم نقاط مختلف روبرو هستیم ولی کمترین شکایت‌ها را از نیروی انتظامی شاهد هستیم که بیانگر عملکرد موفق نیروی انتظامی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تأثیر اشتغال بر روی امنیت اشاره کرد و ادامه داد: به هر میزانی که اشتغال توسعه یابد و مردم وضعیت معیشتی بهتری داشته باشند، شاهد کاهش تخلفات، جرایم و آسیب‌های اجتماعی هستیم.

رضایی با اشاره‌به‌نزدیک شدن به فصل برداشت محصول خرما، افزود: انتظار می‌رود نیروی انتظامی و بسیج همکاری مناسبی را برای حفاظت از محصول خرما نخل‌داران داشته باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: چنانچه شخصی از طرف بنده و با سوءاستفاده از نام من یا دفتر نماینده مجلس قصد تخلف و یا جرم و سوءاستفاده‌ای را داشت، انتظار دارم که شدیدترین برخوردها با او صورت گیرد.

وی تصریح کرد: برای خدمت به مردم آماده‌ایم و قصد سوءاستفاده از این موقعیت را نداریم و به هیچ‌کس هم اجازه نمی‌دهم که از این موقعیت سوءاستفاده کند.

رضایی با اشاره به‌سلامت خادمان مردم در دفتر نماینده دشتستان بیان کرد: اگر نزدیک‌ترین افراد به بنده تحت هر عنوانی قصد تخلف و یا سوءاستفاده داشته باشند، باید شدیدترین برخورد با آنها صورت گیرد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما