کدخبر : 183010
سه شنبه 18 شهریور 1399 - 0:09
فاقددیدگاه
پرینت

عملیات احداث اسکله خورخان بردخون با تزریق اعتبار از سر گرفته شد

بوشهر - نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات احداث اسکله خورخان بردخون با تزریق اعتبار از سر گرفته شد.
عملیات احداث اسکله خورخان بردخون با تزریق اعتبار از سر گرفته شد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام موسی احمدی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های نقاط مختلف شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر تلاش ویژه‌ای داریم و طرح‌های متنوعی اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: در همین راستا تلاش شده تا با شناسایی نیازها و مشکلات نقاط مختلف چهار شهرستان جنوبی، در راستای اجرای پروژه‌های مورد نیاز مردم تلاش بیشتری داشته باشیم.

نماینده شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: یکی از مطالبات و خواسته‌های دیرینه مردم شهرستان دیر خصوصاً منطقه بردخون احداث و تکمیل پروژه اسکله خورخان بوده است.

وی افزود: در دوره قبل نمایندگی مجوز احداث اسکله خورخان صادر و عملیات اجرایی آن آغاز شد که تاکنون بخشی از کار صورت گرفته و اکنون در حال بتن‌ریزی است و امیدواریم بر اساس گفته پیمانکار تا پایان امسال فاز اول آن به بهره‌برداری برسد.

احمدی اضافه کرد: این پروژه مدتی به دلیل عدم اعتبار متوقف بود که کار را دنبال کردیم و مبلغ ۶۵ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ شد و پیمانکار باز فعالیت خود را آغاز کرده است و امید داریم با همین جدیت پروژه ادامه و تکمیل شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما