کدخبر : 182988
دوشنبه 17 شهریور 1399 - 14:43
فاقددیدگاه
پرینت

خداحافظی مدارس کهگیلویه و بویراحمد با بخاری نفتی در گرو اعتبار ۱۴ میلیاردی

مدیرکل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: در صورتی که اعتبارات استانداردسازی سیستم‌ها کامل تخصیص یابد و 14 میلیارد تومان در اختیار نوسازی قرار گیرد تا پایان سال همه سیستم گرمایشی همه مدارس استان استانداردسازی شود.

پیروز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج در خصوص جایگزینی سیستم‌های گرمایشی در مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: یکی از سیاست‌های نوسازی در مدارس استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی است و به همین منظور مدارسی که دارای علمک گاز هستند و از بخاری نفتی استفاده می‌کردند سیستم‌های قدیمی جمع‌آوری و استانداردسازی صورت گفت.

مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در مرحله کنونی در حال جمع‌آوری کلیه بخاری‌های نفتی در مدارس بدون علمک گاز هستیم که به سیستم رادیاتوری روغنی و موتورخانه‌های گازوئیلی تبدیل شدند.

کرمی به اعتبارات صرف شده برای استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی در مدارس استان اشاره کرد و گفت: در سال ۹۸ اعتباری نزدیک به ۱۷٫۵ میلیارد تومان صرف استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی کردیم در حال حاضر برای نیمه اول سال ۹۹ اعتبار ۷ میلیارد تومانی برای جمع‌آوری بقیه بخاری‌های نفتی ابلاغ شده است.

این مسوول با بیان اینکه در سال ۹۷ تعداد ۲۴ کلاس درس مشمول استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی در استان شد افزود: در سال ۹۸ این تعداد کلاس به عدد ۱۱۰۸ رسید و در سال ۹۹ برنامه ما این است که یک هزار و ۲۲۴ کلاس درس نیز از لحاظ سیستم‌های گرمایشی در دستور کار قرار گیرند و در صورتی که اعتبارات استانداردسازی سیستم‌ها کامل تخصیص یابد و ۱۴ میلیارد تومان در اختیار نوسازی قرار گیرد تا پایان سال همه سیستم گرمایشی همه مدارس استان استانداردسازی شود.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما