کدخبر : 182978
دوشنبه 17 شهریور 1399 - 14:38
فاقددیدگاه
پرینت

سپاه تا تکمیل انشعابات آب در کنار مردم می‌ماند

فرمانده سپاه ولیعصر گفت: هنوز در برخی نقاط به دلیل انشعابات فرعی نیاز هست تانکرها فعال باشد اما تا زمانی که انشعابات فرعی شبکه آب به صورت کامل به اتمام برسد و مردم بتوانند از نعمت آب برخوردار باشند در خدمت مردم هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان امروز در آیین بهره‌برداری از فاز دوم و سوم پروژه آبرسانی غیزانیه اظهار کرد: خدارا شاکرم از اینکه توفیق شد تا این روزها در کنار همه خدمتگزاران و عزیزانی که در مجموعه اجرای پروژه‌ مهم آبرسانی با مدیریت آبفای استان و همچنین هدایت‌های استاندار مشارکت داشتند، باشیم.

شاهوارپور عنوان کرد: در این امر خیر، مهم و خداپسندانه ما نیز به سهم خود، سهم کوچکی داشتیم و از دور شاهدم که همه دلسوزان و خدمتگزاران در مواقع سختی، بحران و مشکلاتی که برای مردم پیش می‌آید احساس می‌کنند که باید در کنار مردم باشند.

وی افزود: در سیل سال گذشته دیدیم که چه مصائبی بر مردم ما وارد شد و همه دستگاه‌ها به ویژه بسیجیان و پاسداران در کنار مسؤولین و مردم در حال خدمت بودند، در این ایام نیز علاوه بر اقدامات و کمک‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا، تانکرهای آب مدیریت شد و توسط مجموعه‌های سپاه استانی به کمک آمدند.

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت: در بحث حفر چاه نیز بسیج سازندگی زحمت کشیدند و بیش از ۸۰ چاه را بازسازی و آب را فعال کردند.

وی افزود: هنوز در برخی نقاط به دلیل انشعابات فرعی که نیاز هست تانکرها فعال است اما تا زمانی که انشعابات فرعی شبکه آب به صورت کامل به اتمام برسد و مردم بتوانند از نعمت آب برخوردار باشند در خدمت مردم هستیم.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما