کدخبر : 182889
چهارشنبه 5 شهریور 1399 - 14:35
فاقددیدگاه
پرینت

تاکید فرمانده سپاه فجر بر جریان‌سازی در راستای توسعه صنایع کلیدی/ محرومیت‌زدایی از فارس سرفصل اصلی کار نمایندگان باشد

فرمانده سپاه فجر فارس گفت: بدون شک یکی از ارکان پیشرفت استان موضوع مهم اشتغالزایی برای جوانان و کاهش نرخ بیکاری است و انتظار می‌رود نمایندگان مجلس برای تحقق این مهم به‌ صورت مستمر از مسئولان اجرایی استان مطالبه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار یدالله بوعلی در دیدار با نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی با تسلیت فرا رسیدن ایام ماه محرم، گفت: تمام دستگاه‌های فرهنگی و دست‌اندرکاران هیئات مذهبی فارس سعی کنند حقیقت فرهنگ عاشورا در قالب برگزاری مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) برای نوجوانان و جوانان تبیین شود.

وی با بیان اینکه مسئله اشتغالزایی و حفظ امنیت شغلی کارگران بومی استان همواره موردتوجه نمایندگان قرار داشته باشد، افزود: بدون شک یکی از ارکان توسعه و پیشرفت فارس موضوع مهم اشتغال‌زایی برای جوانان و کاهش نرخ بیکاری است بنابراین انتظار می‌رود نمایندگان مجلس برای تحقق این مهم به‌صورت مستمر از مسئولان اجرایی استان مطالبه داشته باشند.

فرمانده سپاه فجر فارس با تشریح ظرفیت‌های فارس در حوزه‌های صنعت، کشاورزی، فرهنگ و گردشگری گفت: این استان دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای بی‌شمار و بالقوه‌ای است که هنوز ناشناخته باقی‌مانده‌اند و اگر محرومیت‌زدایی از فارس به‌عنوان یک سرفصل اصلی توسط نمایندگان پیگیری شود بدون شک شاهد رشد و بالندگی این استعدادها خواهیم بود.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: در استان فارس نیاز به جریان‌سازی و ایجاد رویکرد همه‌جانبه و هماهنگ مسئولان و نمایندگان در راستای ایجاد و توسعه صنایع بزرگ و کلیدی داریم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و مذهبی استان فارس، گفت: نام این خطه به‌عنوان مهم «سومین حرم اهل‌بیت (علیهم‌السلام)» در ایران اسلامی مزین شده و برای بروز هر چه‌بهتر و بیشتر این عنوان مهم در سطح ملی و جهان اسلام باید تمام اقدامات در استان فارس ذیل این عنوان مهم برنامه‌ریزی و اجرا شوند.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه اقشار تخصصی بسیج و نخبگان بسیجی به‌عنوان مشاوران علمی موضوعات مهم استان را جهت طرح در مجلس به نمایندگان فارس ارائه می‌کنند، گفت: از ظرفیت بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و همچنین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) برای اجرایی شدن پروژه‌های موردنیاز استان استفاده خواهد شد.

سردار بوعلی خاطرنشان کرد: ظرفیت نهادهای انقلابی سپاه و بسیج در استان فارس همواره آماده به‌کارگیری در راستای خدمت به مردم است و این را وظیفه خود می‌دانیم.

ابراهیم عزیزی رئیس مجمع نمایندگان فارس نیز در این دیدار از آمادگی مجمع نمایندگان استان برای تعامل و همکاری با سپاه و بسیج در راستای خدمت به مردم خبر داد و بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان بسیجی تاکید کرد.

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما