کدخبر : 182831
سه شنبه 4 شهریور 1399 - 9:53
فاقددیدگاه
پرینت

فارسِ آباد و یکپارچه درگرو همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی مجمع نمایندگان فارس/ عمل به شفافیت سرلوحه کار باشد

فارسِ آباد و یکپارچه درگرو همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه این استان هست که با اولویت مصالح و منافع عمومی فارس، پروژه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در سطح استان پیگیری و دنبال کنند و این نشان از جایگاه مهم و تاثیرگذار مجمع نمایندگان در سطح کشور دارد.

فارسِ آباد و یکپارچه درگرو همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی مجمع نمایندگان فارس/ عمل به شفافیت سرلوحه کار باشد

سرویس سیاسی خبرگزاری فارس؛ شیراز | حضور غالب نمایندگان از یک لیست در فارس در مجلس یازدهم نوید روزهای روشنی را برای کل استان داشته که برای همدلی و هماهنگی به‌منظور اثیرگذاری، کارآمدی و اثربخشی نیاز است نمایندگان استان در دیدگاه خود تغییراتی را ایجاد کنند.

چندین دوره از مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و هیچ دوره‌ای این تعداد از نمایندگان به لحاظ فکری و طیفی به یکدیگر نزدیک نبوده که درصورت تمایل آن‌ها می‌توانند اثرات بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و ورزشی برای توسعه روزافزون فارس داشته باشند.

انتظار می‌رود در یازدهمین مجمع نمایندگان فارس که ترکیبی از نمایندگان جوان و باانرژی به همراه جمعی از افراد باتجربه هستند، نمایندگان سطح خود را بسیار بالا دیده و همچون برخی دوره‌های گذشته خود را وارد حواشی و فعالیت‌های پیش‌پاافتاده همچون عزل و نصب‌ها نکنند که در بسیاری از موارد این اتفاقات تنها بر اساس منافع شخصی رقم خورده است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه استان فارس با محوریت مجمع نمایندگان باید علاوه بر هماهنگی و همراهی با یکدیگر، مجموعه‌های دیگر استانی همچون استانداری و ادارات کل را نیز با خود همراه و هماهنگ کنند تا کوچکترین فرصتی برای استان از دست نرود؛ همچنین ماحصل این هماهنگی و هم‌افزایی در سطح استان باعث خواهد شد که مردم بیش از گذشته به مسئولین و متولیان خود اعتماد کنند.

عمل به شفافیت و روراستی با مردم استان باید سرلوحه کار مجمع نمایندگان فارس قرار گیرد و از نظرات کارشناسی، انتقادات و پیشنهاد‌های در عمل بهره‌مند شوند.

کوته‌نظری‌هایی که در دوره‌های گذشته در برخی حوزه‌های انتخابیه استان در میان برخی نمایندگان آن‌ها وجود داشته سبب شده منافع حوزه و منطقه خود را به منافع استان ترجیح دهند که نباید در این دوره نیز شاهد تکرار آن باشیم.

فارسِ آباد و یکپارچه درگرو همدلی، هم‌افزایی و هماهنگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حوزه‌های انتخابیه این استان هست که با اولویت مصالح و منافع عمومی فارس، پروژه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در سطح استان پیگیری و دنبال کنند و این نشان از جایگاه مهم و تأثیرگذار مجمع نمایندگان در سطح کشور دارد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما