کدخبر : 182825
سه شنبه 4 شهریور 1399 - 9:46
فاقددیدگاه
پرینت

داورزنی: شرکت‌های گازی و پتروشیمی بوشهر حامی تیم‌های والیبال شوند

رئیس فدراسیون والیبال گفت: بوشهر دارای پتانسیل غنی است و انتظار داریم شرکت‌های گازی و پتروشیمی وارد کار شوند و حمایت کنند، همان‌طور که در سایر نقاط کشور شرکت‌های خصوصی در لیگ تیم داری می‌کنند.

داورزنی: شرکت‌های گازی و پتروشیمی بوشهر حامی تیم‌های والیبال شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمدرضا داورزنی صبح امروز در نشست مجمع انتخاباتی هیات والیبال بابیان اینکه زیرساخت‌ها نسبت به سال‌های اخیر در استان بوشهر پیشرفت خوبی داشته گفت: بوشهر سابقه طولانی در ورزش دارد و امروزه شاهد پیشرفت خیلی خوبی به لحاظ زیرساخت در این استان هستیم گرچه هنوز کمبودهای وجود دارد ولی زمینه رشد و پیشرفت هموار است.

رئیس فدراسیون والیبال ضمن آرزوی موفقیت برای رؤسای قدیم و جدید هیات والیبال استان بوشهر، گریزی به مشکلات این هیات ها خصوصاً در بحث مالی زد و دراین‌باره اضافه کرد: به لحاظ قانونی ادارات کل مجوز پرداخت هزینه‌های مالی را ندارند و اگر هم این کار را انجام دهند مورد بازخواست قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه افزود: بوشهر دارای پتانسیل غنی است و انتظار داریم شرکت‌های گازی و پتروشیمی وارد کار شوند و حمایت کنند، همان‌طور که در سایر نقاط کشور شرکت‌های خصوصی در لیگ تیم داری می‌کنند.

داورزنی با تأکید بر اینکه امروزه شاهد حضور بازیکنان مستعد و خوبی در این رشته ورزشی هستیم بیان داشت: ثمره حضور موفق تیم‌های والیبال بزرگسالان و تیم‌های پایه در سطح آسیا و جهان برگرفته از استعدادهای فراوانی است که در کشور وجود دارد تا ایران امروز به‌عنوان یک‌قطب در والیبال جهان معرفی شود.

وی ادامه داد: نمی‌توان از نقش هیات ها در کشور که از ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستند گذشت و امیدواریم استان بوشهر بتواند از این مهم استفاده کند و شاهد پیشرفت در این رشته باشد.

داورزنی بابیان اینکه نگاهی جنسیتی به والیبال نداشته‌ایم، در خصوص حضور بانوان در این رشته هم اضافه کرد: تمام تلاشمان را برای رشد والیبال در بین بانوان انجام می‌دهیم و اقداماتی ازجمله تخفیف به باشگاه‌ها صورت گرفته و با انتخاب این منابع یک استراتژی جدید برای آن‌ها تعریف کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود: هدف‌گذاری ما برای بانوان حضور در جمع چهار تیم برتر قاره است که در حال حاضر تا رده ششم حضور داریم و همچون آقایان ما نگاه ویژه‌ای به بانوان خواهیم داشت.

رئیس فدراسیون والیبال ایران با تأکید بر پیشرفت در این رشته افزود: ما در قبال همه بازیکنان ایرانی مسؤولیم و می‌بایست این فرصت از طریق برگزاری مسابقات فراهم شود تا شاهد شکوفایی استعدادها باشیم.

وی ادامه داد: در بحث آموزش خصوصاً در داوری کلاس‌های زیادی برگزار کرده‌ایم و از دپارتمان خواسته‌ایم که روابط تنگاتنگی با هیات ها از طریق فضای مجازی برقرار کند.

داورزنی در قسمت‌های پایانی صحبت خود خواهان پیشرفت در این رشته در استان بوشهر شد و در این خصوص بیان کرد: من از رئیس جدید هیات والیبال بوشهر انتظار دارم که تمام تلاش خود را در راستای ارتقا سطح والیبال استان همچون داوری‌ها انجام دهد و بتوانند از پتانسیل استان در بحث مالی استفاده کند.

وی صحبت‌های خود را با رشته والیبال ساحلی به پایان برد و در این زمینه گفت: ما در بحث رشته ساحلی با توجه به موقعیت استان بوشهر نگاه ویژه‌ای به این منطقه خواهیم داشت که رقابت‌های بین‌المللی را در این استان برگزار کنیم و با توجه به ظرفیت‌های موجود آمادگی این راداریم که از این پتانسیل استفاده کنیم.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما