کدخبر : 182724
شنبه 1 شهریور 1399 - 14:21
فاقددیدگاه
پرینت

شکست خانگی ایرانجوان با طعم ماندگاری

تیم فوتبال ایران جوان بوشهر در آخرین دیدار خود در گروه دوم رقابت‌های لیگ دسته دو کشور مقابل حریف کرمانی خود متحمل شکست دو بر صفر شد.

شکست خانگی ایرانجوان با طعم ماندگاری

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، هفته بیست و ششم لیگ دسته دوم کشور از ساعت ۲۰:۱۵ دیشب با دیدار حساس تیم‌های ایرانجوان بوشهر و تیم رده سومی مس شهر بابک در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر پیگیری شد.

شاگردان مهدی قنبری در این دیدار نمایشی ضعیف و دور از انتظار را ارائه دادند و انگیزه لازم را برای برد در مقابل حریف کرمانی خود نداشتند و در دومین دقیقه وقت اضافه نیمه اول با دریافت یک گل بازنده به رختکن رفتند.

در نیمه دوم انتظار می‌رفت ایران جوان برای جبران گل خورده بازی هجومی را در دستور کار قرار دهد که این‌گونه نبود و این تیم روند نیمه اول خود را ادامه داد و هنوز ده دقیقه از شروع این نیمه نگذشت بود که داور مسابقه نقطه پنالتی را به سود مس شهربابک نشان داد تا این تیم مهمان باشد که به گل دوم بازی برسد.

در ادامه تلاش ایران جوان برای جبران گل‌های خورده نتیجه‌ای نداد و این دیدار با برتری ۲ بر صفر مسی‌های شهربابک به پایان رسید تا در پایان رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور ایران جوان بوشهر با ۲۹ امتیاز و یک امتیاز بیشتر نسبت به تیم شهدای رزکان کرج در جدول بماند و رده دوازدهم را به خود اختصاص دهد.

در پایان رقابت‌های گروه دوم این رقابت‌ها چوکا تالش مستقیم به لیگ یک صعود کرد و پاس همدان راهی پلی‌آف شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما