کدخبر : 182710
شنبه 1 شهریور 1399 - 14:10
فاقددیدگاه
پرینت

بهره برداری از ۲۱پروژه دریایی و بندری در هفته دولت در هرمزگان

بندرعباس - مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از بهره برداری ۲۱پروژه دریایی و بندری به ارزش حدود ۷۲۱ میلیارد ریال و اشتغالزایی حدود ۵۶۰نفر همزمان با هفته پرخیر و برکت دولت در هرمزگان خبر داد.
بهره برداری از ۲۱پروژه دریایی و بندری در هفته دولت در هرمزگان

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا محمدی کرجی ران گفت: شهیدان رجایی و باهنر، دو وجود با برکت و دو انسان مکتبی و انقلابی بودند که یادشان تا ابد در وجدان امت اسلامی زنده و جاوید خواهد ماند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان افزود: آنچه همواره باعث مباهات و مفاخره جامعه دریایی و بندری هرمزگان بوده، نام این دو شهید والامقام است که بر تارک دو بندر بزرگ و استراتژیک واقع در این استان می درخشد و این امر وظایف و مسئولیت های کارگزاران نظام را در امر خدمت در این دو جبهه بزرگ اقتصادی دو چندان می کند.

وی اظهار داشت: سالروز شهادت این دو عبد صالح پروردگار که حیات طیبه خویش را در پیوند دائم با معبود و خدمت به مردم بنیاد نهاده بودند فرصتی است تا دستاوردها و خدمات دولت در همه عرصه به مردم معرفی شود.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در هفته دولت سال جاری ۲۱ پروژه دریایی و بندری با ارزش ۷۲۱ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال و اشتغالزایی حدود ۵۶۰ نفر در سراسر استان هرمزگان به بهره برداری خواهد رسید.

محمدی کرجی ران گفت: این طرح ها در بخش های سرمایه گذاری، عمرانی، فنی، دریایی و بندری به انجام رسیده و اعتبار آنها به صورت عمده از محل منابع داخلی سازمان بنادر و دریانوردی و بخشی دیگر نیز توسط بخش خصوصی تامین شده است.

این مقام مسئول با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در این ایام اظهارداشت: بهره برداری از یک شرکت مخازن نگهداری فرآورده های نفتی، بهره برداری از مراکز ارائه خدمات اداری، بهره برداری از دیوار ساحلی جزیره هرمز، ساخت و نصب اسکله فلزی شناور مخصوص پهلوگیری و استقرار قایق های تجسس و نجات، بهره برداری از چندین فروند اسکله های گردشگری و رمپ فلزی چند منظوره در مناطق مختلف استان و… را از مهمترین این طرح ها برشمرد.

وی پروژهای قابل افتتاح در هفته دولت را با سرمایه گذاری بخش خصوصی و از محل وجوه و مشارکت سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما