کدخبر : 182608
دوشنبه 29 ژوئن 2020 - 14:46
فاقددیدگاه
پرینت

استشمام عطر حرم رضوی در پایتخت انرژی ایران+تصاویر

دلدادگان رضوی در روستاها و شهرهای شهرستان عسلویه، زائر امام رضا(ع) شدند.استشمام عطر حرم رضوی در پایتخت انرژی ایران+تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، همزمان با ششمین روز از دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان شهرستان عسلویه، دلداگان به حضرت امام رضا(ع)، از راه دور زائر حرم مطهر رضوی شدند.

احمد حمیدانی با اشاره به برگزاری این مراسم در عسلویه اظهار داشت: خادمان حرم مطهر رضوی در روز یکشنبه پس از ورود به شهرستان عسلویه با حضور در جوار آرامگاه شهدای شهر بیدخون ضمن تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام با رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفت‌وگو کردند. 

 رابط آستان قدس رضوی در شهرستان عسلویه افزود: خدام رضوی کاروان زیر سایه خورشید با حضور در بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص) شهر عسلویه با مدافعان سلامت این شهرستان دیدار و از پرستاران تلاشگر حوزه سلامت تقدیر کردند. 

حمیدانی اضافه کرد: در این حضور پر خیر و برکت خادمان امام رضا(ع) در شهرستان عسلویه برنامه‌هایی از همچون تجلیل از فعالان تولید ماسک، فعالین مبارزه با ویروس کرونا، دیدار با فعالین فرهنگی، هنری و مذهبی و دیدار با تنی چند از خانواده‌های شهدا انجام شد.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما