کدخبر : 182565
چهارشنبه 29 مرداد 1399 - 12:20
فاقددیدگاه
پرینت

آخرین وضعیت آتش‌سوزی در ارتفاعات شاپورجان/ شعله‌ور شدن حریق در سیاخ

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: هماهنگی‌های لازم برای درخواست بالگرد با مدیریت بحران استانداری و معاون فرمانداری شیراز انجام‌شده که با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه بتوانند نیرو‌های بیشتری را اعزام کنند.

آخرین وضعیت آتش‌سوزی در ارتفاعات شاپورجان/ شعله‌ور شدن حریق در سیاخ

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری فارس در شیراز، محمدهادی قانع صبح امروز با تشریح آخرین وضعیت آتش‌سوزی ارتفاعات شاپورجان به خبرنگاران اعلام کرد: آتش‌سوزی از سمت سیاخ دارنگون اتفاق‌افتاده در ارتفاعات به وقوع پیوسته است که منطقه‌ای دره مانند دارد و بعد از آن به کوه‌های شاپورجان می‌رسد.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته افزود: با وجود وزش باد شدید ارتفاعات شاپورجان به‌طور کامل مهار و خاموش شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: اکنون یک بخش اصلی از سمت سیاخ دارنگون و دره‌ای که در آن منطقه قرار دارد، دچار آتش‌سوزی شده است.

قانع با اشاره به تغییر شیفت نیروهای در صحنه بیان داشت: نیرو‌ها از عصر روزگذشته تا ساعت ۴ صبح امروز به محل اعزام‌شده بودند، پس از آن  نیرو‌های تازه‌نفس با امکانات بیشتر به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم برای درخواست بالگرد با مدیریت بحران استانداری و معاون فرمانداری شیراز انجام‌شده که با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه بتوانند نیرو‌های بیشتری را اعزام کنند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: شب گذشته اقداماتی برای انتقال تجهیزات انجام شده تا این آتش‌سوزی هر چه سریع‌تر مهار شود.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما