کدخبر : 182560
چهارشنبه 29 مرداد 1399 - 12:14
فاقددیدگاه
پرینت

سرمربی تیم ملوان گناوه: جواب اعتماد مدیران ملوان را خواهم داد

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان گناوه گفت: در دور برگشت نیز با قدرت وارد رقابت‌ها خواهیم شد تا با کسب نتایج لازم جواب اعتماد مدیران باشگاه ملوان گناوه را بدهیم.

سرمربی تیم ملوان گناوه: جواب اعتماد مدیران ملوان را خواهم داد

علی ناصری پوران پس از صدرنشینی ملوان در دور رفت مرحله اول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با ابراز رضایت از عملکرد تیمش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: تیمهای که در سال وارد رقابت‌ها می‌شوند هدفشان اول حفظ سهمیه است و ملوان نیز پس از تثبیت حضورش در لیگ برتر ابتدا به دنبال این مهم و سپس کسب نتایج درخشان خواهد بود تا جزء چهار تیم برتر لیگ قرار بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان گناوه افزود: همه تیم‌ها با سطح کیفی بالا در این رقابت‌ها شرکت کردند و حضور بازیکنان بزرگ و ملی پوشی همچون امیر حسین اکبری، پیمان حسینی و… گواهی بر این ادعاست ولی بازیکنان ملوان به خوبی تاکتیک‌های را که در تمرینات به اجرا گذاشتند در مسابقات نیز به کار گرفتند و نتایج لازم را کسب کردند.

وی با تأکید بر اینکه با شناخت بهتری نسبت به حریفان در دور برگشت حضور خواهیم داشت افزود: قطعاً در دیدارهای برگشت با توجه به آنالیزی که حریفان از همدیگر خواهند داشت کار سخت خواهد شد و همه تیم‌ها به دنبال کسب نتایج خوب و صعود به دور دوم خواهند بود.

ناصری پوران اضافه کرد: ما سه، چهار بازیکن با تجربه در اختیار داریم و در دور برگشت نیز با انگیزه ظاهر خواهیم شد تا نتایج لازم را کسب کنیم و به دور بعد صعود خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان گناوه  با بیان اینکه حضور مربیان جوان روی نیمکت تیمهای لیگ برتری باعث کسب تجربه و رشد آن‌ها خواهد شد گفت: این صد در صد تجربه خوبی برای من خواهد بود و تمام تلاشم را خواهم کرد تا با کسب نتایج درخشان سربلند از رقابت‌ها خارج شویم و جواب اعتماد مدیران باشگاه را نیز بدهم.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما