کدخبر : 182535
چهارشنبه 29 مرداد 1399 - 11:49
فاقددیدگاه
پرینت

خاطرات آزادگان شهرستان کنگان به صورت مکتوب تدوین شود

بوشهر- فرماندار شهرستان کنگان گفت: خاطرات آزادگان شهرستان کنگان به صورت مکتوب تدوین شود.
 خاطرات آزادگان شهرستان کنگان به صورت مکتوب تدوین شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد صبح چهارشنبه در نشست با آزادگان شهرستان کنگان اظهار داشت: حفظ کرامت و منزلت خانواده معظم شهدا و ایثارگران شهرستان در اولویت برنامه‌های همه مدیران شهرستان است.

وی خواستار ساماندهی وضعیت اشتغال فرزندان آزادگان شهرستان شده و گفت: کارگروهی متشکل از معاونین فرمانداری و رئیس بنیاد شهید تشکیل و نسبت به پیگیری روند اشتغال فرزندان جویای کار آزادگان شهرستان باشد.

پاک نژاد تصریح کرد: در سینه آزادگان خاطراتی نهفته است که باید در راستای گسترش فرهنگ، ایثار و شهادت به نسل جدید منتقل شود و ضروری است ناگفته‌های آزادگان سرافراز شهرستان به صورت مکتوب تدوین شود.

وی بابیان اینکه زمینه آشنا سازی نسل امروز را با نقش آزادگان در امنیت و اقتدار کشور را فراهم کنیم، اضافه کرد: از ظرفیت فضای مجازی برای شناساندن و معرفی آزادگان شهرستان و بیان خاطرات آنان استفاده کنیم.

فرماندار کنگان اظهار داشت: آزادگان سند افتخار نظام و از گنجینه‌های دفاع مقدس هستند، امنیت و آزادی ما مرهون خون شهدا و دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام است.

در ابتدای این نشست آزادگان شهرستان کنگان به بیان مسائل و خاطرات دوران اسارت خود پرداختند.

وضعیت اشتغال فرزندان آزادگان شهرستان، حمایت از چاپ آثار آزادگان شهرستان، فراهم‌سازی زمینه مشارکت و فعالیت‌های آزادگان، آشنا سازی نسل جوان با رشادت‌ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام، تکریم آزادگان و خانواده‌های آنان، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی مستمر با آزادگان از موضوعات مطرح‌شده در این نشست بود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما