کدخبر : 182518
سه شنبه 28 مرداد 1399 - 12:54
فاقددیدگاه
پرینت

آشوری: توافق امارات با صهیونیست‌ها پشت پا زدن به ملت فلسطین است

نماینده مردم بندرعباس گفت: توافق امارات با صهیونیست‌ها به رسمیت شناختن تمامی جنایاتی است که این رژیم غاصب در حق ملت فلسطین روا داشته است.

آشوری: توافق امارات با صهیونیست‌ها پشت پا زدن به ملت فلسطین است

محمد آشوری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار کرد: توافق امارات با اسراییل در ادامه تلاش‌ها برای عادی‌سازی روابط اعراب با صهیونیست‌ها در قالب یک پروژه کلان منطقه‌ای با طراحی آمریکایی‌ها صورت می‌گیرد ولی اماراتی‌ها بزودی متوجه اشتباه خود و توطئه‌های صهیونیست‌ها بر علیه خود آنها نیز خواهند شد.

وی افزود: این توافق به معنای پشت پا زدن به تمامی آرمان و اهداف ملت مظلوم فلسطین است که بیش از ۶ دهه در تلاش برای تأمین حقوق خویش و دفاع از سرزمین‌شان هستند.

نماینده مردم هرمزگان در خانه ملت با بیان این که همنشینی با صهیونیست‌ها موجب بقای حکومت‌های سیاسی نشده و نخواهد شد، خاطرنشان کرد: انباشت ثروت در حوزه جنوب خلیج فارس سبب شده تا آمریکایی‌ها به دنبال بازکردن پای صهیونیست‌ها به این حوزه نیز باشند و آن را با اهداف امنیتی در هم آمیخته‌اند.

آشوری اضافه کرد: راهبرد ایران در منطقه همواره بر پایه صلح و برادری با همسایگان پیرامونی خویش بوده است و ما هیچ‌گاه در منطقه متجاوز به حقوق همسایگان‌مان نشده‌ایم اما طراحی خطرناکی از ناحیه صهیونیست‌ها برای ایجاد مخاطره در امنیت و ثبات در منطقه صورت گرفته که اولین قربانیان این توطئه خطرناک نیز همان کسانی هستند که به آرمان‌های مشترک ملت‌ها پشت پا زده و بدنبال حرکت در سناریوی دشمنان دیروز خود هستند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما