کدخبر : 182515
سه شنبه 28 مرداد 1399 - 12:52
فاقددیدگاه
پرینت

دیدار مسوولان سپاه فتح با خانواده شهید رسانه عبدیان

مسوولان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید رسانه این استان دیدار کردند.

دیدار مسوولان سپاه فتح با خانواده شهید رسانه عبدیان

به گزارش دیدارخبرگزاری فارس از یاسوج مسئولان سپاه فتح با خانواده شهید رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد
به مناسبت روز خبرنگار از خانواده شهید رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسئولان سپاه فتح استان تجلیل شد.
در این آیین سرهنگ پاسدار مصطفی مثنوی جانشین فرمانده سپاه فتح به همراه ، سرهنگ دوم پاسدار سیروس باستی مسئول نیروی انسانی سپاه فتح و سرهنگ دوم پاسدار عطایی مسئول ایثارگران سپاه فتح  و سروان پاسدار فخرالدین رضایی مدیر سازمان بسیج رسانه استان با خانواده شهید خدا عفو عبدیان  شهید رسانه ای استان دیدار و از این خانواده تجلیل کردند.

دیدار مسوولان سپاه فتح با خانواده شهید رسانه عبدیان

به دلیل شرایط کرونایی مسئولان سپاه فتح استان در جلوی درب منزل شهید حاضر و از نزدیک با این خانواده شهید دیدار کردند.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار از خانواده شهید عبدیان تقدیر کرد و گفت: شهدای رسانه در راه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه به فیض شهادت نائل آمدند و در یادها ماندگار شده اند.

سرهنگ پاسدار مصطفی مثنوی با اشاره به اینکه  یاد، نام و خاطره شهدای رسانه باید گرامی داشته شود، افزود: نقش بی بدیل خبرنگاران و اهالی رسانه در ثبت و ضبط دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و مناسبت های مختلف بر هیچکس پوشیده نیست و باید قدردان تلاش های شبانه روزی این عزیزان باشیم.

مدیر سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار از خانواده شهید عبدیان تقدیر کرد و گفت: اصحاب رسانه در استان همواره نقش آفرین و رابط بین مردم و مسئولان برای حل مشکلات جامعه هستند.

سروان پاسدار فخرالدین رضایی افزود: نقش و جایگاه اصحاب رسانه در جامعه باید بیش از پیش تقویت شود تا بتوانند با اطلاع رسانی دقیق و مطالبه گری از مسئولان به توسعه و پیشرفت استان کمک کنند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما