کدخبر : 182508
یکشنبه 28 ژوئن 2020 - 22:06
فاقددیدگاه
پرینت

تقویت پویش استفاده همگانی از ماسک در خوزستان/بر بازارها نظارت شود

اهواز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز ضمن تأکید بر تقویت پویش استفاده همگانی از ماسک در این استان، گفت: فرمانداران بر نحوه فعالیت بازارها نظارت و برای قطع زنجیره انتقال کرونا تلاش کنند.
تقویت پویش استفاده همگانی از ماسک در خوزستان/بر بازارها نظارت شود

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد ابول نژادیان عصر امروز در هفدهمین جلسه ستاد مرکزی مدیریت بیماری کرونای استان خوزستان که در استانداری این استان برگزار شد، ضمن ارائه توضیحات مفصل، آخرین وضعیت شیوع بیماری کووید – ۱۹ را در خوزستان تشریح کرد و افزود: با توجه به استمرار وضعیت‌های «قرمز» و «نارنجی» در برخی شهرستان‌های استان خوزستان حدود ۸۰ درصد تخت‌های عادی در بیمارستان‌های معین استان اشغال شده‌اند.

وی در ادامه بر لزوم همگرایی بین بخشی تأکید کرد و گفت: امید است بتوان با همراهی همگانی و کمک‌های بین بخشی این بحران را کنترل کنیم و پشت سر بگذاریم.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز از فرمانداران و مدیران حاضر در جلسه خواست با نظارت بر نحوه فعالیت مراکز دولتی و نیز سایر بخش‌های خصوصی و بازارها، برای قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس تلاش کنند.

وی در پایان تأکید کرد: نظارت بر رعایت پروتکل‌های صحیح بهداشتی و الزام به تقویت پویش استفاده همگانی از ماسک باید به عنوان مهم‌ترین اقدامات در دستور کار مسئولان باشد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما