کدخبر : 182504
یکشنبه 28 ژوئن 2020 - 22:03
فاقددیدگاه
پرینت

نفرات برتر جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایشخانه تجلیل شدند

بوشهر -مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: آثار و نفرات برتر جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایشخانه معرفی شدند.
نفرات برتر جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایشخانه تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مظفری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایش‌خانه به صورت همزمان در ۱۰ استان کشور برگزار شد.

وی اضافه کرد: جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایش‌خانه با هدف فرهنگ سازی برای مقابله با ویروس کرونا از سوی خانواده‌ها، با شعار هر خانه ایرانی یک تماشاخانه تئاتر برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر و دبیر جشنواره خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ اثر از ۳۲ شهرستان کشور از ۱۶ استان متقاضی شرکت در جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایش‌خانه بودند.

وی تصریح کرد: در پایان این جشنواره ۱۸ هنرمند برگزیده از ۱۰ استان کشور در مراسم اختتامیه و در دفاتر امور اجتماعی استانداری استان‌های خود جوایز و الواح تقدیر خود را دریافت کردند.

مراسم اختتامیه به‌صورت ویدئو کنفرانس همزمان در وزارت کشور، استانداری بوشهر و استانداری‌های استان‌های اصفهان، ایلام، آذربایجان شرقی، کهگیلویه و بویر احمد، کرمانشاه، سمنان، مرکزی و خراسان رضوی برگزار شد.

داوران اولین جشنواره ملی تئاتر خانگی نمایش‌خانه که به‌صورت خانگی و غیر حرفه‌ای در بخش‌های مختلف نمایش کوتاه، استندآپ کمدی، نمایش عروسکی، نقالی و نمایش‌های ایرانی، قصه گویی برگزار شده بود آرا خود را به این شرح اعلام کردند.

۱- سید پویا امامی نمایش مستر پا از اصفهان

۲- مالک آبسالان نمایش حکایت کرونا دهلران ایلام

۳- مصطفی دهشت نمایش حاجی فیروز و کرونا استان کرمانشاه

۴- داود پارسا استند آپ کمدی کرونا از کهگیلویه و بویراحمد

۵-، بهرام بهبهانی، با نمایش مهمانی کرونا از استان تهران

۶- سلاله سرادار با نمایش می‌خوام یک بچه باشم از استان بوشهر

۷- شهناز دشتیان با نمایش دی زنگرو از استان بوشهر

۸- نازنین زهرا محمودی با نمایش قصه جوراب از استان اصفهان شهررضا

۹- الناز زارع با نمایش حاجی فیروز و کرونا از استان بوشهر در بخش نمایش‌های ایرانی سیاه بازی

۱۰- حسین جهانگیری با نمایش قضاوت از استان مرکزی

۱۱- دانیال منتظری با نمایش در خانه می‌مانیم از استان تهران

۱۲- سارینا باقرآبادی با نمایش قصه سارا از استان سمنان

۱۳- سیده نجمه حسینی با نمایش کرونا و بزبز قندی از استان بوشهر

۱۴- علیرضا ترابی با نمایش رستم و تهمینه از استان خراسان رضوی

۱۵- درسا فولادی با نمایش پادشاهی هوشنگ از استان بوشهر نقالی

۱۶- حسن خدمتی با نمایش تکم خوانی از استان آذربایجان شرقی مرند

۱۷- آرش ملکی وند با نمایش دزد دهل زن از استان بوشهر نقالی

۱۸- مهرناز عالی حسینی با نمایش خوان ششم از هفت خوان رستم از استان بوشهر نقالی

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما