کدخبر : 182494
یکشنبه 28 ژوئن 2020 - 21:54
فاقددیدگاه
پرینت

پنجمین خانه هلال در محل ستاد نمازجمعه شیراز افتتاح شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: پنجمین خانه هلال در محل ستاد نمازجمعه شیراز افتتاح شد که علت آن نیاز اعضای زیاد جمعیت هلال احمر به کارها و فعالیت‌های فرهنگی است.


پنجمین خانه هلال در محل ستاد نمازجمعه شیراز افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، پنجمین خانه هلال در شیراز امروز با حضور جمعی از مسؤولین جمعیت هلال احمر فارس و ستاد نماز جمعه شیراز در مسجد شهدا افتتاح شد.

در این مراسم تفاهم‌نامه‌ای مابین هلال احمر فارس و ستاد نمازجمعه شیراز به منظور همکاری‌های بیشتر انعقاد شد. همچنین مسئولین هلال احمر با پرکردن فرم‌هایی به عنوان خادمیاران افتخاری حرم مطهر شاهچراغ(ع) معرفی شدند.

 وجود ۴۶ خانه هلال و ۵۰۰ خانه داوطلب هلال احمر در استان فارس

حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در استان فارس ۴۶ خانه هلال و ۵۰۰ خانه داوطلب هلال احمر داریم.

وی ادامه داد: امروز پنجمین خانه هلال در شیراز و در محل ستاد نمازجمعه شیراز افتتاح شد که علت آن نیاز اعضای زیاد جمعیت هلال احمر به کارها و فعالیت‌های فرهنگی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس درمورد خانه هلال ستاد نمازجمعه شیراز تصریح کرد: علاوه بر روزهای جمعه که پشتیبانی امداد و نجات را در محل خانه هلال ستاد نمازجمعه خواهیم داشت، کلاس‌های آموزشی و دوره‌های آموزشی مجازی نیز در این خانه هلال برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر یک سازمان عام‌المنفعه می‌باشد که سروکار آن با مردم است، بیان داشت: یکی از نقش‌های ما به عنوان حلقه‌ای می‌باشد که نیازمندان را به آنانی که توان کمک دارند، متصل می‌کنیم و این خانه هلال را ما درکنار حرم مطهر شاهچراغ(ع) افتتاح کردیم تا با مراجعه مردم بتوانیم کمک‌هایی به نیازمندان داشته باشیم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: تمام تلاشمان را خواهیم داشت تا نیروها حضور دائمی در این خانه هلال داشته باشند تا هم برای ستاد نمازجمعه و هم درکنار شاهچراغ ایفای نقش کنیم.

وی درپایان خاطرنشان کرد: ما کانون طلاب را نیز داریم که از ظرفیت طلاب در این خانه هلال کمال بهره را خواهیم گرفت.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما