کدخبر : 182493
سه شنبه 28 مرداد 1399 - 12:30
فاقددیدگاه
پرینت

ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سرچهان

شیراز- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از ایجاد نمایندگی اداره کل در سرچهان خبر داد.
ایجاد نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی در سرچهان

به گزارش خبرنگار مهر، صابر سهرابی صبح سه شنبه در ششمین جلسه «سه شنبه‌های تکریم» استان فارس که به میزبانی خانواده شهید «ولی طلایی» از شهرستان «سرچهان» و به همت کانون فرهنگی هنری «آدینه» این شهرستان برگزار شد، گفت: «سه شنبه‌های تکریم» باعث شده که سعادت پیدا کنیم که حتی به شکل ویدئو کنفرانس در منزل یکی از شهدا حضور یابیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه برنامه «سه شنبه‌های تکریم»، ابتکاری نو از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، افزود: مسئولین وظیفه دارند که از نزدیک به دیدار خانواده شهدا بروند و پند و اندرزهای خانواده شهدا را بشنوند و آن را سرلوحه کار خوش قرار دهند.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس با اشاره به اینکه شهدا آرامش و آسایش خود را گرفتند تا ما در آرامش و آسایش باشیم، افزود: باید قدردان و رهرو شهدای عزیز و گرانمایه باشیم.

وی تاکید کرد: به زودی نمایندگی اداره کل را راه اندازی خواهیم کرد تا بتوانیم به برکت خانواده شهدا کارهای فرهنگی را در سرچهان اجرایی کنیم.

سهرابی با یادآوری این مطلب که مادر شهید با صداقت و خلوص و مهربانانه از خاطرات فرزند شهیدش می‌گفت، افزود: راهی که فرزند عزیز انتخاب کرد راه سرور و سالار شهیدان (ع) است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، یادآور شد: این برنامه معنوی، تلنگری هست که همیشه به یاد خانواده شهدا باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین آئین طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» استان فارس با دیدار و تجلیل «غلامرضا حدادی»، مدیر و اعضای کانون فرهنگی هنری «آدینه» سرچهان از خانواده شهید «ولی طلایی» در بستر فضای مجازی از طریق ویدئو کنفرانس با حضور «صابر سهرابی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، «مصطفی دهقانی»، دبیر اجرایی طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» در استان فارس، حجت الاسلام «محمد جواد طلایی»، امام جمعه سرچهان، «مهدی الفت»، فرمانده حوزه بسیج مقاومت «علی ابن ابی طالب (ع)» با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه و پایگاه مقاومت بسیج «امام حسن (ع)» شهر «کره ای» برگزار شد.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما