کدخبر : 182490
یکشنبه 28 ژوئن 2020 - 21:50
فاقددیدگاه
پرینت

تاکید امام جمعه بوشهر بر توسعه ترانزیت بندری

امام جمعه بوشهر گفت: باید با نقشه جامع و پیوست‌های فرهنگی برای توسعه استان از جمله ساخت و تکمیل راه آهن و توسعه ترانزیت بندری گام برداریم.


تاکید امام جمعه بوشهر بر  توسعه ترانزیت بندری

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در نشست شورای عالی هماهنگی استان بوشهر اظهار داشت: مشورت، هماهنگی، آینده نگری و حرکت جهادی در زمینه مصوبات یکی از نکات بسیار مهمی است که عقلانیت مدیریتی نیز برآن حکم می کند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: در شرایط کنونی استان، حضور نمایندگان مجلس در دور جدید و مسؤولین قضایی، اجرایی و امنیتی شرایط مناسبی برای پیگیری و اجرای مصوبات داریم که باید در راس کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه استان جایگاه خود را در مدیریت کلان کشور باز کرده است اضافه کرد: مقام معظم رهبری نگاه فوق العاده بالایی به استان بوشهر دارد که اگر برنامه ریزی های لازم صورت بگیرد این استان در سال های آینده به پیشرفت های قابل ملاحظه ای دست یافته و به جایگاهی که شایسته خود است دست می یابد.

امام جمعه بوشهر بیان داشت: استان بوشهر در صادرات محصولات غیرنفتی ظرفیت های بالایی دارد اما در شرایط کنونی در این زمینه در جایگاهی که باید قرار ندارد.

صفایی بوشهری ادامه داد: باید با نقشه جامع و پیوست‌های فرهنگی برای توسعه استان از جمله ساخت و تکمیل راه آهن و توسعه ترانزیت بندری گام برداریم؛ به جای ورود کالاهای مصرفی باید علم وارد کرده و آن را به محصولات دانش بنیان تبدیل نموده و صادر کنیم در این صورت استان به شکوفایی خواهد رسید.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما