کدخبر : 182372
شنبه 27 ژوئن 2020 - 15:19
فاقددیدگاه
پرینت

میزبانی شاهین بوشهر از نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه بدون تماشاگر

سرپرست دبیری هیات فوتبال استان بوشهر گفت: در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان روز یک شنبه هشتم تیرماه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.


میزبانی شاهین بوشهر از نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه بدون تماشاگر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، حسین مرادی پیش از ظهر امروز  در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان روز یک شنبه هشتم تیرماه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.

سرپرست دبیری هیات فوتبال استان بوشهر افزود: روز گذشته نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه شهید مهدوی که میزبان این دیدار است بازدید و رضایت خود پیرامون اجرایی شدن پروتکل های اجتماعی برای برگزاری این بازی اعلام کرد.

مرادی تصریح کرد: این دیدار بدون تماشاگر و خبرنگاران ورزشی انجام می‌شود اما مجوز حضور شش عکاس، اخذ شده که پس از بررسی‌های انجام شده انتخاب و از آنها برای پوشش تصویری دعوت به عمل آمده است.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده سعی می‌شود به شکل چرخشی از عکاسان خبری دارای مجوز از سازمان لیگ که بیشترین حضور در دیدارهای گذشته نمایندگان استان بوشهر در لیگ برتر داشته اند برای پوشش تصویری ادامه مسابقات دعوت به عمل آید.

مرادی ادامه داد: نشست خبری سرمربیان تیم های شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجد سلیمان امروز و از ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در استادیوم شهید بهشتی برنامه ریزی شده که به دلیل ورود  تیم میزبان در ساعات بعد از ظهر امروز به شهر بوشهر، این نشست فقط با حضور مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر و در غیاب سرمربی این تیم که در خارج از کشور حضور دارد، برگزار می‌شود.

سرپرست دبیری هیات فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: بسترهای الکترونیکی لازم برای پوشش مصاحبه‌های خبری پیش و پس از این دیدار آماده شده و خبرنگاران دارای مجوز و کارت خبری از سازمان لیگ برتر می‌توانند از طریق یک درگاه به شکل برخط در این نشست‌های مجازی حضور داشته باشند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما