کدخبر : 182364
شنبه 27 ژوئن 2020 - 15:09
فاقددیدگاه
پرینت

توسعه پایدار در سایه عدالت شکل می گیرد

بندرعباس - شهردار بندرعباس گفت: یقینا کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است.
توسعه پایدار در سایه عدالت شکل می گیرد

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت روز قوه قضائیه، اظهار کرد: هفته اول تیرماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه این ایام بنا به تجلیل از معمار بزرگ دستگاه قضائی کشور، به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است، افزود: یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه هفته اول تیر ماه یادآور مظلومیت تلاشگران این عرصه خطیر و مهم است، تصریح کرد: بی‌شک توسعه پایدار در سایه عدالت شکل می‌گیرد و پایه‌های قضاوت اگر بر روی گسل تبعیض و فساد استوار شود؛ کوه عدالت متزلزل و توسعه ناکام خواهد ماند.

این مسئول تاکید کرد: بند چهارم توصیه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب؛ به زیبایی جلوه‌های عدالت و مبارزه با فساد را ترسیم نموده که در هر مقطع زمانی طراوت خاص خود را دارد.

امینی زاده از این هفته به عنوان هفته‌ای که روایتگر شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است یاد کرد و ادامه داد: این ایام فرصت مغتنمی‌است برای یاد کردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ شهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما