کدخبر : 182357
شنبه 27 ژوئن 2020 - 15:05
فاقددیدگاه
پرینت

وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه‌ساز توسعه شادگان است

شادگان- سرپرست جدید فرمانداری شادگان گفت: وحدت و همدلی مسئولان و مردم، زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت در شهرستان شادگان است.
وحدت و همدلی مسئولان و مردم زمینه‌ساز توسعه شادگان است

به گزارش خبرنگار مهر، امید صبری پور پیش از ظهر امروز شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شادگان و با محوریت آئین تکریم و معارفه فرماندار سابق و جدید این فرمانداری این شهرستان، ضمن قدردانی از اعتماد استاندار خوزستان به وی برای قبول این مسئولیت، اظهار کرد: امیدوارم با همدلی و همکاری همه دستگاه‌ها در راستای توسعه بیشتر شهرستان شادگان گام برداریم.

وی افزود: اصلی‌ترین برنامه‌ام برای فرمانداری این شهرستان استفاده از تمام ظرفیت‌های منطقه برای پیشبرد اهداف نظام و ترقی اقتصادی و فرهنگی شهرستان شادگان است و در این راستا نیازمند همکاری و همدلی تمام کسانی هستم که می‌توانند برای منطقه به هر نحوی کمک کنند.

سرپرست جدید فرمانداری شادگان از اعتماد مسئولان برای این انتصاب تقدیر و تشکر کرد و گفت: مسئولان خدمتگزاران مردم هستند زیرا مردم ولی‌نعمت ما و صاحبان اصلی این انقلاب و نظام هستند لذا همه ما باید با وحدت، تعامل و همدلی دست در دست یکدیگر دهیم و هر آنچه را در توان داریم برای این مردم از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

صبری پور در پایان با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ظرفیت و پتانسیل‌های تاریخی، طبیعی، مذهبی و گردشگری است، عنوان کرد: این پتانسیل و ظرفیت به عنوان یک مزیت اصلی می‌تواند زمینه‌ساز توسعه و رشد شهرستان و رونق اقتصادی شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما