کدخبر : 182351
شنبه 27 ژوئن 2020 - 15:01
فاقددیدگاه
پرینت

شرایط مسابقه شاهین بوشهر با نفت مسجدسلیمان فراهم است

بوشهر- دبیر هیئت فوتبال استان بوشهر از دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجدسلیمان روز یک‌شنبه هشتم تیرماه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.
شرایط مسابقه شاهین بوشهر با نفت مسجدسلیمان فراهم است

حسین مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روز گذشته نماینده سازمان لیگ از ورزشگاه شهید مهدوی که میزبان این دیدار است بازدید و رضایت خود پیرامون اجرایی شدن پروتکل‌های اجتماعی برای برگزاری این بازی اعلام کرد.

دیدار بدون تماشاگر و خبرنگاران ورزشی انجام می‌شود

وی تصریح کرد: این دیدار بدون تماشاگر و خبرنگاران ورزشی انجام می‌شود اما مجوز حضور شش عکاس، اخذشده که پس از بررسی‌های انجام‌شده انتخاب و از آن‌ها برای پوشش تصویری دعوت به‌عمل‌آمده است.

دعوت از عکاسان خبری به صورت چرخشی

وی بابیان اینکه دعوت از عکاسان خبری دارای مجوز از سازمان لیگ به صورت چرخشی عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده سعی می‌شود به شکل چرخشی از عکاسان خبری دارای مجوز از سازمان لیگ که بیش‌ترین حضور در دیدارهای گذشته نمایندگان استان بوشهر در لیگ برتر داشته‌اند برای پوشش تصویری ادامه مسابقات دعوت به عمل آید.

مصاحبه خبری به صورت بر خط و مجازی

سرپرست دبیری هیئت فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: بسترهای الکترونیکی لازم برای پوشش مصاحبه‌های خبری پیش و پس‌ازاین دیدار آماده‌شده و خبرنگاران دارای مجوز و کارت خبری از سازمان لیگ برتر می‌توانند از طریق یک درگاه به شکل بر خط در این نشست‌های مجازی حضورداشته باشند.

مرادی ادامه داد: نشست خبری سرمربیان تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجدسلیمان امروز و از ساعت ۱۳: ۱۵ دقیقه در سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در استادیوم شهید بهشتی برنامه‌ریزی‌شده است.

مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر فقط در نشست خبری حضور دارد

وی تصریح کرد: به دلیل ورود تیم میهمان در ساعات بعدازظهر امروز به شهر بوشهر، این نشست فقط با حضور مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر و در غیاب سرمربی این تیم که در خارج از کشور حضور دارد، برگزار می‌شود.

در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، دیدار دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجدسلیمان روز یک‌شنبه هشتم تیرماه در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.

منبع:مهر

اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما